Nie masz czasu na szukanie?

508 913 532 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

9 +
= 10

Software Assurance

Czym jest Software Assurance?

W ramach umów licencyjnych za zakup oprogramowania firmy Microsoft otrzymują Państwo DARMOWE VOUCHERY na autoryzowane szkolenia Microsoft. Użytkowanie najnowszych wersji oprogramowania w czasie trwania umów jest do Państwa dyspozycji, natomiast karnety z programu Software Assurance można zrealizować w naszym ośrodku szkoleniowym bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Za każde 25 wykorzystanych voucherów na szkolenia w Centrum Innowacji ProLearning w 2017 roku przyznajemy 1 darmowy egzamin z Microsoftu i rabat na kolejne szkolenia!

Korzyści:

 • Przystępując do programu Assurance Training Vouchers mogą Państwo wykorzystać vouchery na dowolne autoryzowane szkolenia Microsoft.
 • Specjaliści IT mogą podnieść swoje kwalifikacje lub skorzystać z konsultacji dzięki voucherom, bez żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów!
 • W ramach realizacji voucherów, podczas szkoleń gwarantujemy:
  – organizację szkolenia oraz zapewnienie Certyfikowanego Trenera Microsoft
  – gwarancję najwyższej jakości szkolenia
  – autoryzowane materiały
  – autoryzowany certyfikat ukończenia szkolenia
  – samodzielne stanowisko komputerowe
  – catering podczas przerw (kawa, herbata, ciastka)
  – lunch
  – gadżet firmowy
  – bezpłatne konsultacje z Wykładowcą 2 tygodnie od ukończenia szkolenia
 • Oprócz wykorzystania darmowych Voucherów w naszej firmie, oferujemy również rabaty na kolejne szkolenia dla stałych Klientów.
 • Dodatkowy benefit tylko w Centrum Innowacji ProLearning: za każde 25 wykorzystanych voucherów na szkolenia w naszej firmie w 2017 roku, przyznajemy 1 darmowy egzamin Microsoft!
 • Nowe technologie dostępne w Państwa firmie, czyli zwiększenie produktywności całego przedsiębiorstwa za pomocą nowych wersji oprogramowania i usługi wdrożeń. Wsparcie techniczne dostępne przez całą dobę/7 dni w tygodniu dla działu IT.
 • Dostęp do niezbędnych zasobów, aby przygotować dział IT do pomyślnego wdrożenia lub migracji do Microsoft Office oraz Microsoft Windows w Państwa firmie.

 W jaki sposób można uzyskać Vouchery?

Vouchery szkoleniowe można uzyskać z tytułu nabycia licencji Office i licencji Windows wraz z Software Assurance. Sposób wyliczenia ilości dni zależy od rodzaju licencji.

Karnety szkoleniowe można zamówić za pomocą witryny MVLS dla klientów z umowami Open i Open subscription: https://licensing.microsoft.com.Training Voucher jest dostępny tylko w formie elektronicznej – zawiera kod, który jest przypisany do konkretnej osoby oraz jej adresu e-mail.

Mogą one być rezerwowane przez pracownika z Państwa firmy, który jest odpowiedzialny za obsługę programu licencji grupowych i Software Assurance.

Szczegółowe instrukcje jak wygenerować karnet szkoleniowy są opisane w witrynie:
http://www.microsoft.com/licensing/sa/activationtrain/

Uwaga! Voucher  musi zostać zarezerwowany na dokładnie taką liczbę dni szkoleniowych jak szkolenie, do którego ma być on przypisany (czas trwania szkoleń można sprawdzić w opisie kursów na naszej stronie internetowej).  Przed wygaśnięciem umowy karnety szkoleniowe muszą zostać utworzone na witrynie MVLS oraz zarezerwowane przez Centrum Innowacji ProLearning (karnet utworzony i zarezerwowany będzie ważny przez 180dni od daty jego wystawienia, nawet w przypadku wygaśnięcia umowy).

Karnety szkoleniowe, które zostały utworzone na witrynie MVLS dla pracownika ale NIE zostały zarezerwowane przez ośrodek szkoleniowy wygasną:

 • Po 180 dniach od daty jego utworzenia (jeżeli umowa jest nadal aktywna)
 • Wraz z datą wygaśnięcia umowy ( nawet jeżeli od daty jego wystawienia nie upłynęło jeszcze 180 dni).
 • Nie można przenieść niewykorzystanych dni szkoleniowych z umowy, która wygasła, do nowej umowy.

 Karnety szkoleniowe są dostępne w następujących programach licencji grupowych:

 • Open Value
 • Open Value Company-wide
 • Open Value Subscription
 • Select License Software Assurance Membership
 • Enterprise Agreement
 • Enterprise Subscription Agreement

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania związane z programem i najbliższymi szkoleniami.
Zapraszamy!

Referencje

"Szkolenie MS-10972 Administering the Web Server (IIS) Role of Windows Server,które odbyło się w dniach: 11-15.01.2016 „Jako uczestnik szkolenia, mogę szczerze polecić je każdemu zainteresowanemu. Świetna organizacja od strony logistycznej.…"

Ceneo

więcej

"Credit Agricole Bank Polska S.A. niniejszym potwierdza, że firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziła dla pracowników naszego banku szkolenia z zakresu tworzenia stron www (PHP, MySql) oraz znajomości…"

Credit Agricole Bank Polska S.A.

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×