Nie masz czasu na szukanie?

508 913 532 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

4 +
= 10

Software Assurance

Czym jest Software Assurance?

W ramach umów licencyjnych za zakup oprogramowania firmy Microsoft otrzymują Państwo DARMOWE VOUCHERY na autoryzowane szkolenia Microsoft. Użytkowanie najnowszych wersji oprogramowania w czasie trwania umów jest do Państwa dyspozycji, natomiast karnety z programu Software Assurance można zrealizować w naszym ośrodku szkoleniowym bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Za każde 25 wykorzystanych voucherów na szkolenia w Centrum Innowacji ProLearning w 2017 roku przyznajemy 1 darmowy egzamin z Microsoftu i rabat na kolejne szkolenia!

Korzyści:

 • Przystępując do programu Assurance Training Vouchers mogą Państwo wykorzystać vouchery na dowolne autoryzowane szkolenia Microsoft.
 • Specjaliści IT mogą podnieść swoje kwalifikacje lub skorzystać z konsultacji dzięki voucherom, bez żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów!
 • W ramach realizacji voucherów, podczas szkoleń gwarantujemy:
  – organizację szkolenia oraz zapewnienie Certyfikowanego Trenera Microsoft
  – gwarancję najwyższej jakości szkolenia
  – autoryzowane materiały
  – autoryzowany certyfikat ukończenia szkolenia
  – samodzielne stanowisko komputerowe
  – catering podczas przerw (kawa, herbata, ciastka)
  – lunch
  – gadżet firmowy
  – bezpłatne konsultacje z Wykładowcą 2 tygodnie od ukończenia szkolenia
 • Oprócz wykorzystania darmowych Voucherów w naszej firmie, oferujemy również rabaty na kolejne szkolenia dla stałych Klientów.
 • Dodatkowy benefit tylko w Centrum Innowacji ProLearning: za każde 25 wykorzystanych voucherów na szkolenia w naszej firmie w 2017 roku, przyznajemy 1 darmowy egzamin Microsoft!
 • Nowe technologie dostępne w Państwa firmie, czyli zwiększenie produktywności całego przedsiębiorstwa za pomocą nowych wersji oprogramowania i usługi wdrożeń. Wsparcie techniczne dostępne przez całą dobę/7 dni w tygodniu dla działu IT.
 • Dostęp do niezbędnych zasobów, aby przygotować dział IT do pomyślnego wdrożenia lub migracji do Microsoft Office oraz Microsoft Windows w Państwa firmie.

 W jaki sposób można uzyskać Vouchery?

Vouchery szkoleniowe można uzyskać z tytułu nabycia licencji Office i licencji Windows wraz z Software Assurance. Sposób wyliczenia ilości dni zależy od rodzaju licencji.

Karnety szkoleniowe można zamówić za pomocą witryny MVLS dla klientów z umowami Open i Open subscription: https://licensing.microsoft.com.Training Voucher jest dostępny tylko w formie elektronicznej – zawiera kod, który jest przypisany do konkretnej osoby oraz jej adresu e-mail.

Mogą one być rezerwowane przez pracownika z Państwa firmy, który jest odpowiedzialny za obsługę programu licencji grupowych i Software Assurance.

Szczegółowe instrukcje jak wygenerować karnet szkoleniowy są opisane w witrynie:
http://www.microsoft.com/licensing/sa/activationtrain/

Uwaga! Voucher  musi zostać zarezerwowany na dokładnie taką liczbę dni szkoleniowych jak szkolenie, do którego ma być on przypisany (czas trwania szkoleń można sprawdzić w opisie kursów na naszej stronie internetowej).  Przed wygaśnięciem umowy karnety szkoleniowe muszą zostać utworzone na witrynie MVLS oraz zarezerwowane przez Centrum Innowacji ProLearning (karnet utworzony i zarezerwowany będzie ważny przez 180dni od daty jego wystawienia, nawet w przypadku wygaśnięcia umowy).

Karnety szkoleniowe, które zostały utworzone na witrynie MVLS dla pracownika ale NIE zostały zarezerwowane przez ośrodek szkoleniowy wygasną:

 • Po 180 dniach od daty jego utworzenia (jeżeli umowa jest nadal aktywna)
 • Wraz z datą wygaśnięcia umowy ( nawet jeżeli od daty jego wystawienia nie upłynęło jeszcze 180 dni).
 • Nie można przenieść niewykorzystanych dni szkoleniowych z umowy, która wygasła, do nowej umowy.

 Karnety szkoleniowe są dostępne w następujących programach licencji grupowych:

 • Open Value
 • Open Value Company-wide
 • Open Value Subscription
 • Select License Software Assurance Membership
 • Enterprise Agreement
 • Enterprise Subscription Agreement

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania związane z programem i najbliższymi szkoleniami.
Zapraszamy!

Referencje

"W dniach 20-23.08.12r. uczestniczyliśmy w szkoleniu MS 50399 (Designing a Business Intelligence Solution by Using Microsoft SQL Server 2008) w związku z tym chcielibyśmy zarekomendować Centrum Innowacji ProLearning jako rzetelnego…"

Vulcan Sp. z o.o.

więcej

"W dniach 13-14, 15-16, 20-21.02.2017r. firma ProLearning przeprowadziła zaawansowane szkolenie z obsługi programu EXCEL 2013 dla pracowników firmy QuickService Logistics Polska Sp. z o.o. spółka komandytowa w…"

QuickService Logistics

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×