Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

2 +
= 10

Windows Server® Infrastructure Days 2014 w listopadzie na Stadionie Miejskim we Wrocławiu

Windows Server® InfrastructureDays 2014 to konferencja poświęcona przeznaczona dla administratorów i inżynierów związanych z systemami Windows®.

Starannie dobrani prelegenci, precyzyjnie wybrane tematy, lokalizacja, catering, impreza integracyjna, grono sponsorów oraz partnerów i doświadczony zespół organizatorów to gwarancja sukcesu konferencji zaplanowanej na 24-26 listopada 2014.

Podczas trwania konferencji dostępna będzie strefa ekspertów, którzy będą starali się odpowiedzieć na najbardziej skomplikowane pytania oraz podzielić się z zainteresowanymi swoim doświadczeniem zawodowym. Na ok. 300 uczestników czekać będą 3 sesje o charakterze warsztatów pierwszego dnia oraz 20 sesji tematycznych podzielonych na 2 ścieżki 2 i 3 dnia konferencji.

Tematyka obejmować będzie między innymi: Windows Server®, Active Directory, Exchange, SharePoint, SQL, Security czy Hyper-V.

Sesje szkoleniowe Infrastructure Days w niższej cenie tylko do 7 listopada!
W pierwszym dniu wydarzenia najlepsi eksperci w branży IT Paweł Pławiak, Tomasz Onyszko i Grzegorz Tworek poprowadzą intensywne sesje szkoleniowe, których uczestnicy na zakończenie zajęć otrzymają certyfikaty. Tylko do 7 listopada obowiązują niższe, promocyjne ceny za udział w sesjach szkoleniowych oraz w samej konferencji.

Tematyka sesji szkoleniowych:

Grzegorz TworekTechniki hakerskie użyteczne dla administratorów Windows

Paweł PławiakWindows Server 2012 R2 Deep Dive czyli autostradą do MCSE: Server Infrastructure

Tomasz OnyszkoFirma po chmurach szura – wszystko, co wiedzieć należy o integracji z usługami w chmurze, na przykładzie Azure i Office 365

Kod zniżkowy upoważniający do 10% zniżki na konferencję: 6FB153FB4B

Więcej informacji na temat konferencji oraz szczegółowa agenda wydarzenia znajduje się na stronie internetowej: www.infrastructuredays.pl

Referencje

"Centrum Innowacji ProLearning jest organizatorem szkolenia z, w którym uczestniczył pracownik naszej firmy. W maju 2012 roku brał udział w autoryzowanym szkoleniu: MS10748 – Deploying System Center 2012 Configuration Manage Ankiety…"

PartnerTech

więcej

"Niniejszym potwierdzam, że Centrum Innowacji ProLearning z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2c/2 przeprowadziło w 2016r. w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań profesjonalne szkolenia z…"

31. Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×