Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

2 +
= 10

Wiek pracowników jako ważny element strategii firmy.

Centrum Innowacji ProLearning  prowadzi  badania dotyczące potrzeb i oczekiwań pokolenia Y i Z porównując je z BB i X. Wśród ankietowanych dużą liczbę stanowią osoby zatrudnione w branży IT. Wstępne wyniki badań przedstawione zostały podczas listopadowego spotkania Dolnośląskiego Forum HR. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami i wstępnymi wynikami , które dostępne są na blogu:  http://www.agnieszka-kolodziejczyk.pl W dalszym ciągu zwiększamy próbę badanych osób. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: biuro@prolearning.pl

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszych badaniach poprzez wypełnienie ankiety.

Referencje

"W dniach 20-23.08.12r. uczestniczyliśmy w szkoleniu MS 50399 (Designing a Business Intelligence Solution by Using Microsoft SQL Server 2008) w związku z tym chcielibyśmy zarekomendować Centrum Innowacji ProLearning jako rzetelnego…"

Vulcan Sp. z o.o.

więcej

"Centrum Innowacji ProLearning jest organizatorem szkolenia z, w którym uczestniczył pracownik naszej firmy. W maju 2012 roku brał udział w autoryzowanym szkoleniu: MS10748 – Deploying System Center 2012 Configuration Manage Ankiety…"

PartnerTech

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×