Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

1 +
= 10

Wakacyjna edukacja

Jesteśmy w połowie drogi rozwoju z wykorzystaniem środków Unii Europejskiej przyznanych na lata 2007-2013. Szkolenia są realizowane przez różne firmy edukacyjne. Ośrodek szkoleniowy ośrodkowi szkoleniu nie równy. To prawda znana nie od dziś. Nabiera jednak szczególnego znaczenia w sytuacji powstawania wielu tym podobnych miejsc i silnej konkurencji między nimi. O wyborze tego jedynego decyduje wiele parametrów: cena usługi, lokalizacja, znane nazwiska szkoleniowców, dobra reputacja miejsca. Warto poznać bliżej ten, który spełnia wszystkie powyższe kryteria i daje coś więcej…

Jesteśmy we Wrocławiu, w samym centrum miasta. Jedziemy na ulicę Legnicką, gdzie w pięknie odremontowanej, zabytkowej kamienicy znajduje się siedziba Centrum Innowacji Prolearning. Mamy tu umówione spotkanie z dyrektor ds. edukacji i rozwoju firmy, Agnieszką Kołodziejczyk.

W ciągu najbliższych minut pani Agnieszka przedstawia nam historię Ośrodka Szkoleniowego Prolearning oraz opowiada o podstawowych obszarach działalności. Oferta jest bardzo szeroka gdyż firma, początkowo skupiona jedynie na informatycznych szkoleniach, stała się z czasem kompleksowym brokerem szkoleniowym. „Wiadomo, że kryzys wymusił pewne zmiany. Nasza branża szczególnie przezeń ucierpiała, dlatego musieliśmy dostosować się do nowej sytuacji. Trudniej było zdobyć klienta, dlatego konkurencja się zaostrzyła. Trzeba było ciąć koszty na promocję, nigdy jednak nie oszczędzaliśmy na jakości. Mamy kompetentnych trenerów o dobrej reputacji na rynku szkoleniowym…”- wypowiedź pani Agnieszki przerywa telefon. Jak się później dowiadujemy, dzwoniła Anna Kękuś – Poks, reżyserka spektaklu „Dzieje Grzechu”. Pani Anna, która znana jest wrocławskiej widowni jako aktorka, autorka sztuk, adaptacji, scenariuszy, scenografii, kostiumów i producentka odkrywa kolejny talent – talent do szkolenia ludzi. Jako trener (coach i wykładowca) prowadzi szkolenia miękkie pod tytułem: „Od samoakceptacji do autokreacji” oraz „Sukces zawodowy – wypadkową wiedzy, umiejętności oraz imagu”. Ich celem jest otwarcie perspektywy korzystnych zmian w życiu zawodowym i osobistym oraz uświadomienie, jak poprawa wizerunku i komunikacji wpływa na osiągnięcie sukcesu w każdej dziedzinie życia. Jest zainteresowana nawiązaniem ścisłej współpracy z Centrum Innowacji Prolearning.

„Grzechem było by odrzucenie takiej możliwość. Ta współpraca świetnie wpasuje się w nowości i niespodzianki przygotowane dla naszych Klientów specjalnie na miesiące letnie. Dlatego z przyjemnością chciałabym Państwa poinformować, że zgodnie ze wstępnymi ustaleniami z panią Kękuś-Poks jej pierwsze szkolenie odbędzie się już w czerwcu”.

Z radością przyjmujemy zaproszenie, ostatecznie niewiele jest takich miejsc, gdzie możemy uczyć się od najlepszych!

 

Obecny wachlarz szkoleń w Centrum Innowacji ProLearning obejmuje około tysiąca szkoleń miękkich i twardych oraz wynajem sal we własnym centrum konferencyjno-szkoleniowym. Ważnym elementem działalności jest współpraca z wyższymi uczelniami Uniwersytetem Ekonomicznym i Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej w zakresie działań naukowo-badawczych. Prolearning jest autoryzowanym Centrum szkoleniowym Microsoft z tytułem GOLD Certified Partner oraz Centrum egzaminacyjnym Prometric.

Ośrodek realizuje kilka projektów dofinansowanych przez środki Unii Europejskiej. Część szkoleń jest bezpłatna.

Ten artykuł ukazał się w gazecie City Magazyn.

Referencje

"Centrum Innowacji ProLearning jest organizatorem szkolenia z, w którym uczestniczył pracownik naszej firmy. W maju 2012 roku brał udział w autoryzowanym szkoleniu: MS10748 – Deploying System Center 2012 Configuration Manage Ankiety…"

PartnerTech

więcej

"Niniejszym potwierdzam, że Centrum Innowacji ProLearning z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2c/2 przeprowadziło w 2016r. w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań profesjonalne szkolenia z…"

31. Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×