Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

6 +
= 10

Uniwersytet Umiejętności

Poniższy tekst został opublikowany na stronach portali: PracaiKariera.pl, 24 PR.pl, Studencka.pl StudentNews.pl oraz StudentSerwis.eu
 
Wrocław, 14.10.2009r.
Młodym ludziom bardzo trudno znaleźć dziś wymarzoną pracę. Kryzys ekonomiczny oraz skomplikowana sytuacja na rynku pracy pokazały, że potrzeba znacznie więcej niż ukończenie dobrych studiów na renomowanej uczelni. Konkurencja jest duża i każdy chce się zaprezentować Pracodawcy z jak najlepszej strony.

Liczy się przede wszystkim kreatywność, pasja, zaangażowanie, doświadczenie, determinacja, komunikatywność, ale co równie istotne – umiejętność pokazania tych atutów. Z myślą o osobach, które mają problemy z autoprezentacją i często „spalają się” podczas rozmów kwalifikacyjnych, powstał Uniwersytet Umiejętności. Jest to kolejna inicjatywa firmy szkoleniowej, skierowana specjalnie dla studentów. Ideą, która przyświeca organizatorom Uniwersytetu Umiejętności jest wsparcie młodych, zdolnych, często niepewnych siebie osób, w odkrywaniu ich prawdziwych możliwości. 

Program 7 kroków Uniwersytetu Umiejętności to zróżnicowany tematycznie pakiet szkoleniowy, który podnosi umiejętności interpersonalne, wyposaża w narzędzia skutecznej komunikacji oraz dodaje motywacji do stawiania pierwszych kroków na drodze do wymarzonej pracy. „Wszyscy wiemy, jak trudno dziś młodym ludziom znaleźć satysfakcjonującą pracę. Jako Centrum Innowacji, dysponujące zapleczem merytorycznym 
i pełną infrastrukturą dydaktyczną, chcemy w ramach działalności społecznej wspomóc studentów w ich pierwszych krokach na drodze do kariery zawodowej” – mówi dyrektor 
ds. edukacji i rozwoju Centrum Innowacji ProLearning Agnieszka Kołodziejczyk. „W końcu wszyscy przez to kiedyś przechodziliśmy i rozumiemy, jak bardzo rozmowa o pracę może zestresować i sparaliżować. Dlaczego więc nie wykorzystać doświadczeń swoich, specjalistów od autoprezentacji, HR-owców, psychologów i podzielić się tą wiedzą
z młodszym pokoleniem?!” – dodaje Edyta Czarnecka specjalista od wizerunku i savoir vivre.

Czy ta niecodzienna, jak na komercyjny rynek firm szkoleniowych, inicjatywa przyjmie się? Jeszcze nie wiadomo. Cieszy natomiast sam fakt, że ktoś pomyślał również o studentach, którzy być może bardziej niż kiedykolwiek potrzebują profesjonalnego wsparcia w stawianiu swych pierwszych kroków na ścieżce zawodowej kariery.


Więcej informacji na temat Uniwersytetu Umiejętności można znaleźć pod adresem: www.prolearning.pl.


Centrum Innowacji ProLearning: specjalizuje się w szkoleniach i doradztwie. Jest autoryzowanym Centrum szkoleniowym Microsoft z tytułem GOLD Certified Partner oraz Centrum egzaminacyjnym Prometric.

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Kołodziejczyk, tel. 504012939

Referencje

"Credit Agricole Bank Polska S.A. niniejszym potwierdza, że firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziła dla pracowników naszego banku szkolenia z zakresu tworzenia stron www (PHP, MySql) oraz znajomości…"

Credit Agricole Bank Polska S.A.

więcej

"Szkolenie MS-10972 Administering the Web Server (IIS) Role of Windows Server,które odbyło się w dniach: 11-15.01.2016 „Jako uczestnik szkolenia, mogę szczerze polecić je każdemu zainteresowanemu. Świetna organizacja od strony logistycznej.…"

Ceneo

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×