Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

9 +
= 10

Szkolenie MS50331 szansą na rozszerzenie wiedzy i umiejętności technicznych w systemie Windows 7

We współczesnych firmach działających właściwie w każdej branży trudno wyobrazić sobie pracę bez komputera. W zależności od profilu przedsiębiorstwa, oprogramowanie komputerowe może być sprecyzowane pod kątem zadań, jakie pracownicy odgrywają w firmie (np. programy graficzne w agencjach reklamowych czy CRM w działach HR) albo dedykowane typowym pracom biurowym.
Jednym z popularniejszych systemów komputerowych, używanym w domach i przedsiębiorstwach, jest Windows 7 z pakietem programów biurowych MS Office. Jak ważne jest właściwe działanie systemu operacyjnego, wie tylko ten, kto choć raz doświadczył awarii systemu w swojej firmie. Zdarzyć się może, że Windows 7 odmówi współpracy, gdy będziemy się spieszyć z realizacją pilnego zlecenia. Warto zatem zainwestować w wyedukowanie pracownika, który będzie odpowiedzialny za bieżące rozwiązywanie problemów. Szczególnie efektywne szkolenie Microsoft oferuje firma ProLearning, na której stronie internetowej oznaczone jest ono jako ms 50331. W ramach kursu trwającego 40 godzin pracownik dowie sięwiele o identyfikacji i rozwiązywaniu problemów z użytkowaniem systemu Windows 7.
Dzięki uczestnictwu w szkoleniu Microsoft MS 50331 Państwa pracownik zyska dodatkową wiedzę i nabędzie nowych, specjalistycznych umiejętności, a Państwa firma zyska pracownika HelpDesk, którego wiedzy można zaufać.

Referencje

"Szkolenie MS-10972 Administering the Web Server (IIS) Role of Windows Server,które odbyło się w dniach: 11-15.01.2016 „Jako uczestnik szkolenia, mogę szczerze polecić je każdemu zainteresowanemu. Świetna organizacja od strony logistycznej.…"

Ceneo

więcej

"Centrum Innowacji ProLearning jest organizatorem szkolenia z, w którym uczestniczył pracownik naszej firmy. W maju 2012 roku brał udział w autoryzowanym szkoleniu: MS10748 – Deploying System Center 2012 Configuration Manage Ankiety…"

PartnerTech

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×