Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

3 +
= 10

Szkolenie MS50331 szansą na rozszerzenie wiedzy i umiejętności technicznych w systemie Windows 7

We współczesnych firmach działających właściwie w każdej branży trudno wyobrazić sobie pracę bez komputera. W zależności od profilu przedsiębiorstwa, oprogramowanie komputerowe może być sprecyzowane pod kątem zadań, jakie pracownicy odgrywają w firmie (np. programy graficzne w agencjach reklamowych czy CRM w działach HR) albo dedykowane typowym pracom biurowym.
Jednym z popularniejszych systemów komputerowych, używanym w domach i przedsiębiorstwach, jest Windows 7 z pakietem programów biurowych MS Office. Jak ważne jest właściwe działanie systemu operacyjnego, wie tylko ten, kto choć raz doświadczył awarii systemu w swojej firmie. Zdarzyć się może, że Windows 7 odmówi współpracy, gdy będziemy się spieszyć z realizacją pilnego zlecenia. Warto zatem zainwestować w wyedukowanie pracownika, który będzie odpowiedzialny za bieżące rozwiązywanie problemów. Szczególnie efektywne szkolenie Microsoft oferuje firma ProLearning, na której stronie internetowej oznaczone jest ono jako ms 50331. W ramach kursu trwającego 40 godzin pracownik dowie sięwiele o identyfikacji i rozwiązywaniu problemów z użytkowaniem systemu Windows 7.
Dzięki uczestnictwu w szkoleniu Microsoft MS 50331 Państwa pracownik zyska dodatkową wiedzę i nabędzie nowych, specjalistycznych umiejętności, a Państwa firma zyska pracownika HelpDesk, którego wiedzy można zaufać.

Referencje

"Firma Logintrans Sp. z o.o. pragnie podziękować Centrum Innowacji ProLearning za współpracę w zakresie organizacji szkolenia „Arkusz kalkulacyjny Google Docs” oraz wyrazić swoje uznanie dla profesjonalnego przygotowania oraz…"

Logintrans

więcej

"Credit Agricole Bank Polska S.A. niniejszym potwierdza, że firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziła dla pracowników naszego banku szkolenia z zakresu tworzenia stron www (PHP, MySql) oraz znajomości…"

Credit Agricole Bank Polska S.A.

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×