Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

8 +
= 10

Szkolenie MS50331 szansą na rozszerzenie wiedzy i umiejętności technicznych w systemie Windows 7

We współczesnych firmach działających właściwie w każdej branży trudno wyobrazić sobie pracę bez komputera. W zależności od profilu przedsiębiorstwa, oprogramowanie komputerowe może być sprecyzowane pod kątem zadań, jakie pracownicy odgrywają w firmie (np. programy graficzne w agencjach reklamowych czy CRM w działach HR) albo dedykowane typowym pracom biurowym.
Jednym z popularniejszych systemów komputerowych, używanym w domach i przedsiębiorstwach, jest Windows 7 z pakietem programów biurowych MS Office. Jak ważne jest właściwe działanie systemu operacyjnego, wie tylko ten, kto choć raz doświadczył awarii systemu w swojej firmie. Zdarzyć się może, że Windows 7 odmówi współpracy, gdy będziemy się spieszyć z realizacją pilnego zlecenia. Warto zatem zainwestować w wyedukowanie pracownika, który będzie odpowiedzialny za bieżące rozwiązywanie problemów. Szczególnie efektywne szkolenie Microsoft oferuje firma ProLearning, na której stronie internetowej oznaczone jest ono jako ms 50331. W ramach kursu trwającego 40 godzin pracownik dowie sięwiele o identyfikacji i rozwiązywaniu problemów z użytkowaniem systemu Windows 7.
Dzięki uczestnictwu w szkoleniu Microsoft MS 50331 Państwa pracownik zyska dodatkową wiedzę i nabędzie nowych, specjalistycznych umiejętności, a Państwa firma zyska pracownika HelpDesk, którego wiedzy można zaufać.

Referencje

"Firma Logintrans Sp. z o.o. pragnie podziękować Centrum Innowacji ProLearning za współpracę w zakresie organizacji szkolenia „Arkusz kalkulacyjny Google Docs” oraz wyrazić swoje uznanie dla profesjonalnego przygotowania oraz…"

Logintrans

więcej

"Niniejszym potwierdzam, że Centrum Innowacji ProLearning z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2c/2 przeprowadziło w 2016r. w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań profesjonalne szkolenia z…"

31. Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×