Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

9 +
= 10

Szkolenia z tabletami!

W przypadku organizacji autoryzowanego szkolenia Microsoft ,dla pełnej grupy szkoleniowej*, zapytaj o ofertę z Tabletami.

Zamów szkolenie za cenę z cennika a dla każdego uczestnika szkolenia oferujemy tablety Yarvik GoTab Xerios 10″.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami! Przygotujemy dla Państwa ofertę dostosowaną Państwa potrzeb. W ofercie zawrzemy informację o właściwej dla Państwa cenie oraz oferowanych gadżetach.

 

Yarvik GoTab Xerios 10″ Tablet

GoTab Xerios to najnowszy tablet Yarvik z wytrzymałym ekranem dotykowym z funkcją Swipe, 10 cali o rozdzielczości 1024×600 pikseli. Tablet wyposażony jest w procesor Cortex A8 taktowany zegarem 1.2 GHz, pracuje pod kontrolą systemu Android w wersji 2.3, pamięć 512 MB, 8 GB, Flash. Urządzenie posiada bogaty zestaw portów USB (z funkcją Host), Mini USB, wyjście mini HDM, które umożliwia min. oglądanie filmów na ekranie telewizora, port słuchawek 3.5 mm minijack oraz gniazdo pamięci MicroSD (pozwalające na rozszerzenie wbudowanej pamięci do 32 GB). Duży ekran i wygodna klawiatura ekranowa sprawiają, że tablet dobrze nadaje się nie tylko do przeglądania stron www ale także do korzystania z poczty elektronicznej, tworzenia i przeglądania dokumentów i oglądania filmów. Wbudowana bateria litowo-jonowa charakteryzuje się pojemnością 7000 mAh i wystarcza maksymalnie na 8 godzin pracy.

* 5-8 osób, pełna grupa szkoleniowa w przypadku szkoleń Microsoft.

Skontaktuj się z naszym Konsultantem.

Zapraszamy!

Oferta nie łączy się z naszymi pozostałymi promocjami z wyjątkiem programu lojalnościowego.

 

 

Referencje

"W dniach 13-14, 15-16, 20-21.02.2017r. firma ProLearning przeprowadziła zaawansowane szkolenie z obsługi programu EXCEL 2013 dla pracowników firmy QuickService Logistics Polska Sp. z o.o. spółka komandytowa w…"

QuickService Logistics

więcej

"Firma Logintrans Sp. z o.o. pragnie podziękować Centrum Innowacji ProLearning za współpracę w zakresie organizacji szkolenia „Arkusz kalkulacyjny Google Docs” oraz wyrazić swoje uznanie dla profesjonalnego przygotowania oraz…"

Logintrans

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×