Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

8 +
= 10

Szkolenia dla pracowników

Firma VULCAN wraz z ośrodkiem szkoleniowym Centrum Innowacji ProLearning zaprasza na BEZPŁATNE SZKOLENIA dla pracowników administracji samorządowej i jej jednostek organizacyjnych. Szkolenia przeznaczone są dla osób, które ukończyły 45 lat.
Zapraszamy do wzięcia udziału w BEZPŁATNYCH SZKOLENIACH w ramach projektubdquo;Szkolenia dla pracowników administracji samorządowej i i ch jednostek organizacyjnych z Dolnego Śląska ndash; szansą na poprawę ich kwalifikacji zawodowych z zakresu ICTrdquo;, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII bdquo;Regionalne kadry gospodarkirdquo;, Działanie 8.1.bdquo;Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionierdquo;, Poddziałanie bdquo;8.1.1.bdquo;Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstwrdquo;.

Referencje

"Niniejszym potwierdzam, że Centrum Innowacji ProLearning z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2c/2 przeprowadziło w 2016r. w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań profesjonalne szkolenia z…"

31. Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu

więcej

"W dniach 20-23.08.12r. uczestniczyliśmy w szkoleniu MS 50399 (Designing a Business Intelligence Solution by Using Microsoft SQL Server 2008) w związku z tym chcielibyśmy zarekomendować Centrum Innowacji ProLearning jako rzetelnego…"

Vulcan Sp. z o.o.

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×