Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

6 +
= 10

SQL Server 2014 – szkolenie w wersji BETA

W związku z licznymi zapytaniamidotyczącymi najnowszej wersji SQL-a, informujemy Państwa, że Microsoft jestobecnie w trakcie przygotowań do wprowadzenia SQL Server 2014 na rynek.

SQL Server 2014 jest oparty na kluczowychfunkcjach przedstawionych wraz z poprzednią wersją, wnosząc przełomowedziałanie, dostępność i łatwość zarządzania najważniejszymi aplikacjami.

Nowa funkcja in-memory jest wbudowana wgłówną bazę danych dla OLTP i magazynu danych, co oznacza, że wraz zwcześniejszymi funkcjami magazynowania danych w in-memory i poprzez BusinessIntelligence (analitykę biznesową), SQL Server 2014 jest najbardziejwszechstronnym rozwiązaniem dla baz danych dostępnym na rynku.

Najnowszy SQL zawiera również innowacyjnesposoby zarządzania kryzysowego i rozwiązania kopii bezpieczeństwa z WindowsAzure. Dodatkowo SQL Server 2014 wykorzystuje możliwości Windows Server 2012 iWindows Server 2012 R2, dając tym samym nieporównywalną skalowalność doaplikacji przechowywania danych w środowisku zarówno fizycznym, jak iwirtualnym.

Niewątpliwe korzyści płynące zSQL Server 2014 już wkrótce będzie można wypróbować na własnym komputerze.Centrum Innowacji ProLearning będzie na bieżąco uaktualniać dla Państwainformacje związane z najnowszą wersją SQL.

Referencje

"W dniach 13-14, 15-16, 20-21.02.2017r. firma ProLearning przeprowadziła zaawansowane szkolenie z obsługi programu EXCEL 2013 dla pracowników firmy QuickService Logistics Polska Sp. z o.o. spółka komandytowa w…"

QuickService Logistics

więcej

"Credit Agricole Bank Polska S.A. niniejszym potwierdza, że firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziła dla pracowników naszego banku szkolenia z zakresu tworzenia stron www (PHP, MySql) oraz znajomości…"

Credit Agricole Bank Polska S.A.

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×