Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

2 +
= 10

SQL Server 2014 – szkolenie w wersji BETA

W związku z licznymi zapytaniamidotyczącymi najnowszej wersji SQL-a, informujemy Państwa, że Microsoft jestobecnie w trakcie przygotowań do wprowadzenia SQL Server 2014 na rynek.

SQL Server 2014 jest oparty na kluczowychfunkcjach przedstawionych wraz z poprzednią wersją, wnosząc przełomowedziałanie, dostępność i łatwość zarządzania najważniejszymi aplikacjami.

Nowa funkcja in-memory jest wbudowana wgłówną bazę danych dla OLTP i magazynu danych, co oznacza, że wraz zwcześniejszymi funkcjami magazynowania danych w in-memory i poprzez BusinessIntelligence (analitykę biznesową), SQL Server 2014 jest najbardziejwszechstronnym rozwiązaniem dla baz danych dostępnym na rynku.

Najnowszy SQL zawiera również innowacyjnesposoby zarządzania kryzysowego i rozwiązania kopii bezpieczeństwa z WindowsAzure. Dodatkowo SQL Server 2014 wykorzystuje możliwości Windows Server 2012 iWindows Server 2012 R2, dając tym samym nieporównywalną skalowalność doaplikacji przechowywania danych w środowisku zarówno fizycznym, jak iwirtualnym.

Niewątpliwe korzyści płynące zSQL Server 2014 już wkrótce będzie można wypróbować na własnym komputerze.Centrum Innowacji ProLearning będzie na bieżąco uaktualniać dla Państwainformacje związane z najnowszą wersją SQL.

Referencje

"W dniach 20-23.08.12r. uczestniczyliśmy w szkoleniu MS 50399 (Designing a Business Intelligence Solution by Using Microsoft SQL Server 2008) w związku z tym chcielibyśmy zarekomendować Centrum Innowacji ProLearning jako rzetelnego…"

Vulcan Sp. z o.o.

więcej

"Szkolenie MS-10972 Administering the Web Server (IIS) Role of Windows Server,które odbyło się w dniach: 11-15.01.2016 „Jako uczestnik szkolenia, mogę szczerze polecić je każdemu zainteresowanemu. Świetna organizacja od strony logistycznej.…"

Ceneo

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×