Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

5 +
= 10

Postaw sobie jasny cel: Zdobądź pracę!

Studenci otrzymują do 55% zniżki na egzaminy certyfikacyjne Microsoft wraz z możliwością powtórzenia egzaminu second shot (w przypadku niepowodzenia przy pierwszym podejściu).

Zwiększ swoje szanse na rynku pracy ndash; zdobądź Certyfikat Microsoft. Jest to najbardziej efektywny sposób na potwierdzenie Twoich umiejętności z zakresu IT . Wyróżnij się spośród innych kandydatów i zaimponuj Twojemu przyszłemu pracodawcy. Certyfikat Microsoft w Twoim CV uwiarygadnia, że posiadasz wiedzę i umiejętności konieczne aby wykonywać zadania na twoim stanowisku pracy oraz że opanowałeś konkretne technologie Microsoft.

Innymi słowy ndash; spełniaj wyższe wymagania – stawiaj wyższe wymagania

Ze studencką zniżką na egzaminy certyfikacyjne IT zaoszczędzisz do 55%, a także, jeśli nie zdasz egzaminu za pierwszym razem, możesz podejść do egzaminu powtórnie

Podejdź do egzaminu przed 30 czerwca 2011 i skorzystaj z możliwości jakie daje studencka promocja na darmowy egzamin poprawkowy. Jeśli nie zdasz egzaminu certyfikacyjnego Microsoft za pierwszym razem, możesz podejść do egzaminu po raz drugi, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów!

Oferta ważna do 30 czerwca 2011. Studenci muszą zarejestrować się i ustalić termin egzaminu oraz darmowej poprawki przed 30 czerwca. Dostępna jest tylko jedna poprawka (second shot) dla studenta.

Uwaga: Musisz poczekać jeden dzień od przystąpienia do pierwszego, nie zdanego, egzaminu zanim będziesz mógł zarejestrować się powtórnie. Czas ten jest konieczny aby wprowadzić wyniki Twojego testu do systemu.

Wypełnij specjalny formularz na stronie Prometric, a następnie otrzymasz na Twój e-mali zniżkowy voucher. Następnie ustal termin egzaminu poprzez Call Center lub też bezpośrednio przez Centrum Egzaminacyjne np. Centrum Innowacji ProLearning.

http://prometric.com/microsoft/academic

Do przystąpienia do promocji konieczne jest, okazanie przed egzaminem, w ośrodku certyfikacyjnym, dokumentu potwierdzającego status studenta.

Referencje

"W dniach 13-14, 15-16, 20-21.02.2017r. firma ProLearning przeprowadziła zaawansowane szkolenie z obsługi programu EXCEL 2013 dla pracowników firmy QuickService Logistics Polska Sp. z o.o. spółka komandytowa w…"

QuickService Logistics

więcej

"Niniejszym potwierdzam, że Centrum Innowacji ProLearning z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2c/2 przeprowadziło w 2016r. w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań profesjonalne szkolenia z…"

31. Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×