Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

1 +
= 10

Postaw sobie jasny cel: Zdobądź pracę!

Studenci otrzymują do 55% zniżki na egzaminy certyfikacyjne Microsoft wraz z możliwością powtórzenia egzaminu second shot (w przypadku niepowodzenia przy pierwszym podejściu).

Zwiększ swoje szanse na rynku pracy – zdobądź Certyfikat Microsoft. Jest to najbardziej efektywny sposób na  potwierdzenie Twoich umiejętności z zakresu IT . Wyróżnij się spośród innych kandydatów i zaimponuj Twojemu przyszłemu pracodawcy. Certyfikat Microsoft w Twoim CV uwiarygadnia, że posiadasz  wiedzę i umiejętności konieczne aby  wykonywać zadania na twoim stanowisku pracy oraz że opanowałeś konkretne technologie Microsoft.

Innymi słowy – spełniaj  wyższe wymagania  –  stawiaj wyższe wymagania

Ze studencką zniżką na egzaminy certyfikacyjne IT zaoszczędzisz do 55%, a także, jeśli nie zdasz  egzaminu za pierwszym razem, możesz podejść do egzaminu powtórnie

Podejdź do egzaminu przed 30 czerwca 2011  i skorzystaj z możliwości jakie daje  studencka promocja na darmowy egzamin poprawkowy.  Jeśli nie zdasz egzaminu certyfikacyjnego Microsoft za pierwszym razem, możesz podejść do egzaminu po raz drugi, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów!

Oferta ważna do 30 czerwca 2011. Studenci muszą zarejestrować się i ustalić termin egzaminu oraz  darmowej poprawki przed 30 czerwca. Dostępna jest tylko jedna poprawka (second shot)  dla studenta.

Uwaga:  Musisz poczekać jeden dzień od przystąpienia do  pierwszego, nie zdanego, egzaminu zanim będziesz mógł zarejestrować się  powtórnie. Czas ten jest konieczny aby wprowadzić wyniki Twojego testu do systemu.

Wypełnij specjalny formularz na stronie Prometric, a następnie otrzymasz na Twój e-mali  zniżkowy voucher. Następnie ustal termin egzaminu poprzez Call Center  lub też bezpośrednio przez  Centrum Egzaminacyjne np. Centrum Innowacji ProLearning.

http://prometric.com/microsoft/academic

Do przystąpienia do promocji konieczne  jest, okazanie przed egzaminem, w ośrodku certyfikacyjnym, dokumentu potwierdzającego status studenta.

Referencje

"Centrum Innowacji ProLearning jest organizatorem szkolenia z, w którym uczestniczył pracownik naszej firmy. W maju 2012 roku brał udział w autoryzowanym szkoleniu: MS10748 – Deploying System Center 2012 Configuration Manage Ankiety…"

PartnerTech

więcej

"Szkolenie MS-10972 Administering the Web Server (IIS) Role of Windows Server,które odbyło się w dniach: 11-15.01.2016 „Jako uczestnik szkolenia, mogę szczerze polecić je każdemu zainteresowanemu. Świetna organizacja od strony logistycznej.…"

Ceneo

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×