Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

4 +
= 10

Nowa lokalizacja CI ProLearning

Z ogromną przyjemnością informujemy, że już wkrótce nasza firma przenosi się do nowej siedziby. Od marca adresem CI ProLearning będzie ulica Wagonowa 2 we Wrocławiu. Biuro mieścić się będzie na I piętrze nowoczesnego i funkcjonalnego kompleksu biurowego klasy A o nazwie Fabryczna Office Park

Naszych Klientów gościć będziemy na ponad dwustumetrowej powierzchni, czyli o 50% większej niż dotychczasowa przy ul. Legnickiej. Do Państwa dyspozycji oddamy 3 nowoczesne sale szkoleniowe o powierzchniach 15, 42 i 57 m2 oraz salę ze stanowiskami do zdawania egzaminów Prometric, Certiport, a wkrótce także Pearson VUE. Wszystkie sale dostosowane będą także dla osób niepełnosprawnych.

W ramach szkoleń i wynajmu sal, nasi Klienci będą mogli korzystać z laptopów o najnowszej konfiguracji procesora Intel I7, z dyskiem twardym (o pojemności 1 TB) oraz dyskiem SSD o pojemności 250 GB oraz pamięcią RAM 16 GB.

Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się parking (a w najbliższym otoczeniu sporo miejsc, gdzie w razie zapełnienia parkingu, będzie można bezpiecznie pozostawić auto), inwestor (Ultranet Sp. z o.o.) zadbał również o eko-parking dla rowerzystów. Z kolei dla komfortu tych ostatnich, CI ProLearning odda do dyspozycji prysznic.

Dla Gości korzystających z komunikacji miejskiej dojazd będzie możliwy tramwajem linii 23 lub autobusami linii 149, 132 i 142. Spacer z przystanku „Dolnośląska Szkoła Wyższa” zajmie jedynie minutę, z „Wrocławskiego Parku Przemysłowego” – pięć. Wszyscy nasi Goście, oczywiście przy sprzyjającej aurze, w przerwach kawowych będą mogli zrelaksować się na tarasie widokowym usytuowanym na dachu budynku.

Funkcjonować w nowej lokalizacji planujemy już od drugiej połowy lutego, natomiast uroczyste otwarcie przewidzieliśmy na pierwszą dekadę kwietnia. Wtedy też, dzięki uprzejmości właściciela Fabryczna Office Park (Ultranet), przed budynkiem wkopana zostanie KAPSUŁA CZASU, w której umieścimy przedmioty związane z teraźniejszością, a przeznaczone dla przyszłych pokoleń. Będą one miały szansę pojawić się ponownie „na Ziemi” za 20 lat, kiedy to planujemy uroczyste otwarcie kapsuły.

To stand still is to move back (kto stoi w miejscu, ten się cofa)

My idziemy zatem do przodu.

zapraszamy serdecznie do nowej siedziby

Agnieszka Kołodziejczyk

dyrektor zarządzający CI ProLearning

Więcej o budynku i jego lokalizacji możecie dowiedzieć się Państwo odwiedzając stronę inwestora(http://fabryczna.ultranet.com.pl/index.html )

Referencje

"W dniach 20-23.08.12r. uczestniczyliśmy w szkoleniu MS 50399 (Designing a Business Intelligence Solution by Using Microsoft SQL Server 2008) w związku z tym chcielibyśmy zarekomendować Centrum Innowacji ProLearning jako rzetelnego…"

Vulcan Sp. z o.o.

więcej

"Firma Logintrans Sp. z o.o. pragnie podziękować Centrum Innowacji ProLearning za współpracę w zakresie organizacji szkolenia „Arkusz kalkulacyjny Google Docs” oraz wyrazić swoje uznanie dla profesjonalnego przygotowania oraz…"

Logintrans

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×