Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

3 +
= 10

MS 6425 we Wrocławiu

Zapraszamy Państwa w dniach12-16.03.2012na autoryzowane szkolenie z zakresu Configuring and Troubleshooting Windows Server 2008 Active Directory Domain Services (MS 6425)

Miejsce szkolenia:Centrum Innowacji ProLearning (Wrocław)

Cena netto:4100,00 netto /1os

Cena obejmuje:

  • autoryzowany podręcznik Microsoft
  • autoryzowany certyfikat Microsoft
  • dodatkowe materiały dydaktyczne
  • samodzielne stanowisko komputerowe
  • całodzienny catering
  • lunch (w postaci szwedzkiego stołu)
  • konsultacje z Wykładowcą po ukończonym szkoleniu

Plan szkolenia:
http://www.prolearning.pl/szkolenie-ms6425-configuring-and-troubleshooting-windows-server-2008-active-directory-domain-services.html

Forma szkolenia:
Zajęcia będą prowadzone w formie wykładów oraz warsztatów praktycznych. Metodologia stosowana na naszych zajęciach jest zgodna ze standardami światowymi wymaganymi przy autoryzacji ośrodka. Wykładowo ndash; warsztatowa forma prowadzonych zajęć łączy część teoretyczną z praktycznymi ćwiczeniami. Plan prowadzonego kursu jest całkowicie dostosowany do potrzeb uczestników.

Trener:
Szkolenie poprowadzi instruktor technologii Microsoft- MCT od 2000 r. Posiada liczne certyfikacje w tym Microsoft Office MASTER, MCSE, MCDBA. Wielokrotnie był nagradzany w ogólnopolskim konkursie na najlepszego wykładowcę organizowanym przez Microsoft Polska zajmując miejsca w pierwszej trójce. Do dnia dzisiejszego przeszkolił ponad 1,5 tyś osób.
W przypadku zdarzeń losowych Centrum Innowacji ProLearning zastrzega sobie prawo do delegowania w danym projekcie innego trenera o zbliżonym doświadczeniu oraz wymaganych umiejętnościach w zakresie szkoleń z AD.

W celu uzyskania szczegółów zapraszamy do kontaktu:
Roksana Studzińska: rstudzinska@prolearning.pl tel: 71 353 52 51

Referencje

"Firma Logintrans Sp. z o.o. pragnie podziękować Centrum Innowacji ProLearning za współpracę w zakresie organizacji szkolenia „Arkusz kalkulacyjny Google Docs” oraz wyrazić swoje uznanie dla profesjonalnego przygotowania oraz…"

Logintrans

więcej

"W dniach 20-23.08.12r. uczestniczyliśmy w szkoleniu MS 50399 (Designing a Business Intelligence Solution by Using Microsoft SQL Server 2008) w związku z tym chcielibyśmy zarekomendować Centrum Innowacji ProLearning jako rzetelnego…"

Vulcan Sp. z o.o.

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×