Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

5 +
= 10

Microsoft udostępnia Preview pakietu Office 2016

Zgodnie z ostatnią polityką Microsoftu, która zakłada otwartość wobec użytkowników, pliki instalacyjne pakietu Office 2016 znalazły się na oficjalnej stronie i są dostępne dla wszystkich chętnych. Ponieważ jest to wersja rozwojowa, jej używanie wiąże się z pewnymi ograniczeniami – oprogramowanie może działać niestabilnie.

Pakiet Office 2016 jest przeznaczony tylko dla posiadaczy systemów Windows 7, 8, 8.1 i 10 Technical Preview. Próbna licencja wygasa po 180 dniach, a cały pakiet jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Pod względem technicznym zmieniło się raczej niewiele, ale dzięki lepszej integracji pakietu z serwerami Microsoft, działania w chmurze mają być dużo łatwiejsze. Dzięki temu nad danym projektem będzie mogło pracować jednocześnie kilka osób.

Producent dodał pasek Tell Me dzięki któremu można odnaleźć konkretną frazę w tekście lub dokument. Ale nie tylko – można również wpisać polecenie do wykonania, w przypadku, kiedy (bez konieczności wchodzenia w kolejne ustawienia) chce się skorzystać z funkcji znajdującej się głębiej w ustawieniach edycyjnych.

Outlook wsparty został w zarządzaniu e-mailami poprzez funkcję Clutter, która umożliwia m.in. ustawianie ich priorytetów. Kolejna nowość to Insights – odpowiadająca za wyszukiwanie informacji kontekstowej w sieci. się głębiej w ustawieniach edycyjnych.  Zmodernizowaniu poddano także arkusz Excel, w którym znajdują się nowe możliwości tworzenia wykresów. Microsoft postanowił wprowadzić też zaawansowane narzędzia do tworzenia prognoz, dzięki którym arkusz stworzy je (prognozy) automatycznie na postawie wprowadzonych do programu danych.

Referencje

"Credit Agricole Bank Polska S.A. niniejszym potwierdza, że firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziła dla pracowników naszego banku szkolenia z zakresu tworzenia stron www (PHP, MySql) oraz znajomości…"

Credit Agricole Bank Polska S.A.

więcej

"W dniach 13-14, 15-16, 20-21.02.2017r. firma ProLearning przeprowadziła zaawansowane szkolenie z obsługi programu EXCEL 2013 dla pracowników firmy QuickService Logistics Polska Sp. z o.o. spółka komandytowa w…"

QuickService Logistics

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×