Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

9 +
= 10

Księga Rekomendacji dla Organizacji Macierzowych – spotkanie warsztatowe

W nawiązaniu do wystąpienia specjalisty CI ProLearning – Piotra Ogonowskiego na Dolnośląskim Forum HR i bardzo pozytywnych komentarzy po spotkaniu chcielibyśmy zainteresować Państwa kontynuacją tematów i propozycji, które padły w trakcie spotkania.

INICJATYWA: Podczas rozmów kuluarowych wyciągnięto interesujące wnioski dotyczące wyzwań działów HR w ramach budowy i rozwoju firmy działającej w oparciu o strukturę macierzową, która jak zgodnie ustalili obecni, stanowi przyszłość rozwoju organizacji.

CEL: Chcielibyśmy razem z Państwem podjąć próbę rozwiania podniesionych problemów związanych z kwestiami umocowania Kierownika Projektu oraz specyfiki zarządzania zespołem projektowym np. pozioma struktura zarządzania, rozliczanie czasu pracy, formatki urlopowe, premie i wynagrodzenia zadaniowe/projektowe.

Chcemy poddać pod dyskusję zagadnienia związane z luką w ramach prawa pracy, które w obecnym kształcie nie uwzględnia specyfiki pracy o charakterze projektowym i w organizacji macierzowej.

EFEKT: Na gorąco postanowiliśmy wyjść z nową inicjatywą, budowy Księgi Rekomendacji dla Organizacji Macierzowych. Wspólnie wypracowane rekomendacje i dobre praktyki zebrane w spójnej publikacji przedstawilibyśmy nie tylko działom HR, ale również jako inicjatywę oddolną, biznesową, którą otrzymałoby do konsultacji Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.

Chcemy zachęcić Państwa do stworzenia grupy współpracy na rzecz tej idei i zaprosić na spotkanie/warsztat roboczy w ramach którego wypracowane zostałyby zagadnienia wymagające rozwiązań na poziomie systemowym.

Niezależnie proponujemy warsztat w terminie 27.04.2013. o godzinie 17.00.

Warsztat przeprowadzony zostanie przez Piotra Ogonowskiego.

Koordynatorem tej inicjatywy będzie Joanna Solarska.

W celu potwierdzenia przybycia na spotkanie lub chęci przekazania własnych spostrzeżeń, prosimy o e-mail na adres jsolarska@prolearning.pl

Informacje organizacyjne:

Data: 27.04.2013; orientacyjny czas trwania: 17:00 – 20:00.

Miejsce: ul. Legnicka 52, CI ProLearning

Referencje

"Credit Agricole Bank Polska S.A. niniejszym potwierdza, że firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziła dla pracowników naszego banku szkolenia z zakresu tworzenia stron www (PHP, MySql) oraz znajomości…"

Credit Agricole Bank Polska S.A.

więcej

"W dniach 13-14, 15-16, 20-21.02.2017r. firma ProLearning przeprowadziła zaawansowane szkolenie z obsługi programu EXCEL 2013 dla pracowników firmy QuickService Logistics Polska Sp. z o.o. spółka komandytowa w…"

QuickService Logistics

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×