Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

5 +
= 10

Dzień Zwierząt Zapomnianych

Zainicjowaliśmy akcję, do której zapraszamy wszystkich chcących pomócWrocławian (i nie tylko). Wrocławskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt przyulicy Ślazowej potrzebuje pomocy w trybie ciągłym. Nie wystarczą „lajki” na FB iwewnętrzne współczucie dla podopiecznych ośrodka. Potrzebne są karma, koce,materace i wszystko inne co nam przychodzi do głowy.

Ideą jest ustanowienie 1 sierpnia Dniem ZwierzątZapomnianych. Tego dnia do schroniska przy ulicy Ślazowej 2 przewiezione zostanązebrane „fanty”. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej www.proanimals.pl oraz na FB (https://www.facebook.com/events/245898308950965/).

Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do akcji.Zbiórka trwa do 25 lipca b.r.

Dzień Zwierząt Zapomnianych - wersja pdf

Referencje

"Centrum Innowacji ProLearning jest organizatorem szkolenia z, w którym uczestniczył pracownik naszej firmy. W maju 2012 roku brał udział w autoryzowanym szkoleniu: MS10748 – Deploying System Center 2012 Configuration Manage Ankiety…"

PartnerTech

więcej

"Niniejszym potwierdzam, że Centrum Innowacji ProLearning z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2c/2 przeprowadziło w 2016r. w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań profesjonalne szkolenia z…"

31. Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×