Nie masz czasu na szukanie?

508 913 532 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

7 +
= 10

QuickService Logistics

W dniach 13-14, 15-16, 20-21.02.2017r. firma ProLearning przeprowadziła zaawansowane szkolenie z obsługi programu EXCEL 2013 dla pracowników firmy…

więcej

QuickService Logistics

W dniach 13-14, 15-16, 20-21.02.2017r. firma ProLearning przeprowadziła zaawansowane szkolenie z obsługi programu EXCEL 2013 dla pracowników firmy QuickService Logistics Polska Sp. z o.o. spółka komandytowa w zakresie:

 • Stosowanie i formatowanie tabeli przestawnych,
 • Stosowanie zaawansowanych formuł dola arkusza kalkulacyjnego,
 • Zwiększenie efektywności pracy,
 • Przedstawienia nowych funkcjonalności programu,
 • Zabezpieczenia całości lub części arkusza kalkulacyjnego,
 • Pracy na wielu arkuszach kalkulacyjnych jednocześnie.

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny, sprzęt i materiały szkoleniowe zostały dostarczone na czas i spełniały wymagania szkolenia. Katarzyna Maguda, prowadząca szkolenie, posiadała oczekiwany przez nas zakres wiedzy i doświadczenia, a samo szkolenie odbywało się w miłej i przyjaznej atmosferze. Sam program szkolenia był zmieniany na bieżąco przez trenera, w celu jak najlepszego dostosowania się do naszych wymagań, a każdy z uczestników szkolenia był wysoce usatysfakcjonowany zdobytą wiedzą i sposobem jej przekazania. Dodatkowo należy nadmienić, iż kontakt z firmą ProLearning, jak i elastyczność w terminach prowadzenia szkoleń, czy chęć jak najlepszego dostosowania się do klienta były na najwyższym poziomie.

Z całą pewnością możemy polecić firmę ProLearning każdemu, kto planuje odbyć szkolenie lub zaplanować szkolenie dla swoich pracowników. Jest to solidna, godna polecenia firma z profesjonalnym podejściem do klienta.

Oryginał referencji

Wstecz ×
zobacz

31. Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu

Niniejszym potwierdzam, że Centrum Innowacji ProLearning z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2c/2 przeprowadziło w…

więcej

31. Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu

Niniejszym potwierdzam, że Centrum Innowacji ProLearning z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 2c/2 przeprowadziło w 2016r. w 31. Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań profesjonalne szkolenia z zaawansowanych technologii IT firmy Microsoft.

Zapewniając wysoką jakość świadczonych usług Centrum Innowacji ProLearning w pełni zasługuje na rekomendację i zaufanie przy zlecaniu certyfikowanych usług szkoleniowych firmy Mic

Oryginał referencji

Wstecz ×
zobacz

Wagony Świdnica S.A. Greenbrier Europe

Centrum Innowacji ProLearning. w dniach 17-18 czerwca 2011, przeprowadziło w siedzibie naszej firmy, w Świdnicy, szkolenie pt.…

więcej

Wagony Świdnica S.A. Greenbrier Europe

Centrum Innowacji ProLearning. w dniach 17-18 czerwca 2011, przeprowadziło w siedzibie naszej firmy, w Świdnicy, szkolenie pt. „Podstawy zarządzania projektami za pomocą MS Project 2010”, które w pełni spełniło nasze oczekiwania.

Współpraca pomiędzy naszymi firmami przebiegła sprawnie i cechowała się bardzo dobrą organizacją techniczną. CI ProLearning zapewniło profesjonalnego trenera oraz materiały szkoleniowe, dzięki szkolenie było bardzo owocne i o wysokim poziomie merytorycznym.

Jesteśmy pewni, że szkolenia oferowane przez Centrum Innowacji ProLearning odpowiedzą na potrzeby wielu firm, które dbają o efektywny rozwój swoich pracowników.

Wstecz ×
zobacz

KGHM Polska Miedź S.A.

Niniejszym potwierdzamy, że w marcu 2013 r. wzięliśmy udział w szkoleniu „MS Power Pivot – analiza danych” zorganizowanym przez…

więcej

KGHM Polska Miedź S.A.

Niniejszym potwierdzamy, że w marcu 2013 r. wzięliśmy udział w szkoleniu „MS Power Pivot – analiza danych” zorganizowanym przez Centrum Innowacji ProLearning. Oprócz doświadczenia, jakie posiada wyżej wymieniona firma szkoleniowa, naszą szczególną uwagę zwróciła profesjonalna obsługa Klienta. Pracownicy CI ProLearning wykazali się znajomością tematyki i elastycznością w kwestii budowania oferty jak i przygotowania przebiegu kursu.

Szkolenie oceniamy na wysokim poziomie – trener wykraczał chętnie poza obszerny program szkolenia, dzięki czemu mogliśmy poruszyć problemy, które bezpośrednio dotyczyły zagadnień z codziennej pracy z MS Pivot. Dobór metody prowadzenia zajęć przez trenera zdecydowanie przyczynił się do zwiększenia atrakcyjności kursu.
Współpracę z Centrum Innowacji ProLearning uznajemy za bardzo za bardzo udaną, w związku z czym możemy polecić tę firmę jako solidnego partnera w ramach organizacji szkoleń.

Wstecz ×
zobacz

Kancelaria Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego Biuro Informatyki

Niniejszym informuję, że firma Centrum Innowacji ProLearning z siedzibą we Wrocławiu przy…

więcej

Kancelaria Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego Biuro Informatyki

Niniejszym informuję, że firma Centrum Innowacji ProLearning z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 52, zrealizowała szkolenia „MS 10174 Configuring and Administering Microsoft SharePoint 2010” i „MS10232 Designing and Developing Microsoft SharePoint Server 2010 Applications” dla pracowników Sądu Najwyższego.

Szkolenia przeprowadzili profesjonalni trenerzy, na wysokim poziomie merytorycznym i przy dużym zaangażowaniu.
Wyrażamy zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Centrum Innowacji ProLearning, terminowości i profesjonalnego podejścia. Możemy polecić tę firmę poszukującym rzetelnego wykonawcy szkoleń.

Wstecz ×
zobacz

Izba Skarbowa we Wrocławiu

Centrum Innowacji ProLearning, zrealizowało dla 40 pracowników Izby Skarbowej we Wrocławiu, szkolenie:MS 20411 Administering Windows Server…

więcej

Izba Skarbowa we Wrocławiu

Centrum Innowacji ProLearning, zrealizowało dla 40 pracowników Izby Skarbowej we Wrocławiu, szkolenie:MS 20411 Administering Windows Server 2012. Szkolenie odbyło się w trzech turach, w następujących dniach: 2.11-6.11.2015 r. I grupa; 16.11-20.11.2015 r.II grupa; 23.11-27.11.2015 r. III grupa. Program kursu zgodny był z wymaganiami Microsoft i obejmował wskazane niżej zagadnienia: *Implementowanie infrastruktury zasad grupy; *Zarządzanie komputerami użytkowników przy użyciu zasad grupy; *Zarządzanie kontami użytkowników; *Obsługa domen Active Directory; *Konfigurowanie i rozwiązywanie problemów z DNS; *Konfigurowanie i rozwiązywanie problemów z dostępem zdalnym; *Instalowanie, konfigurowanie i rozwiązywanie problemów z zasadami sieci serwera; *Implementowanie ochrony dostępu do sieci (NAP); *Optymalizacja usług plików; *Konfigurowanie szyfrowania i zaawansowanej kontroli; *Wdrażanie i zarządzanie serwerem obrazów; *Wdrażanie i obsługa obrazów serwera; *Monitorowanie Windows Server 2012. Podczas szkolenia w pełni zrealizowano założone cele, zgodnie z zawartą umową.

Wstecz ×
zobacz

Ceneo

Szkolenie MS-10972 Administering the Web Server (IIS) Role of Windows Server,które odbyło się w dniach: 11-15.01.2016 „Jako uczestnik szkolenia, mogę szczerze…

więcej

Ceneo

Szkolenie MS-10972 Administering the Web Server (IIS) Role of Windows Server,które odbyło się w dniach: 11-15.01.2016 „Jako uczestnik szkolenia, mogę szczerze polecić je każdemu zainteresowanemu. Świetna organizacja od strony logistycznej. Łatwy i miły kontakt z osobami z firmy Prolearning oraz przede wszystkim ogromna wiedza i kompetencje trenera. To moim zdaniem, najmocniejsze strony szkolenia.”

Rafał Dobrzański

Wstecz ×
zobacz

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Credit Agricole Bank Polska S.A. niniejszym potwierdza, że firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziła dla pracowników naszego…

więcej

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Credit Agricole Bank Polska S.A. niniejszym potwierdza, że firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziła dla pracowników naszego banku szkolenia z zakresu tworzenia stron www (PHP, MySql) oraz znajomości pakietu MS Office w okresie 02.2013-12.2013.

Pracownicy ProLearning dobrali do każdego kursu odpowiednich trenerów, którzy w sposób ciekawy i zrozumiały dla uczestników potrafili wyjaśnić zagadnienia dotyczące omawianej na szkoleniu tematyki. Programy szkoleń obejmowały zarówno zakres teoretyczny, jak i praktyczny, dzięki czemu pracownicy mogli odwoływać się do przykładów, które wykorzystują w codziennym życiu zawodowym.

Podsumowując, zrealizowane szkolenie spełniło nasze oczekiwania w związku z tym możemy zarekomendować usługi szkoleniowe firmy ProLearning.

Wstecz ×
zobacz

Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A.

„PRKIK rekomenduje Centrum Innowacji ProLearning jako profesjonalnego Partnera…

więcej

Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A.

„PRKIK rekomenduje Centrum Innowacji ProLearning jako profesjonalnego Partnera Biznesowego.

Centrum Innowacji ProLearning było organizatorem szkoleń informatycznych, w których uczestniczyli nasi Pracownicy. Kurs MS 6425- Configuring and Troubleshooting Windows Server 2008 Active Directory Domain Services przeprowadzony został w terminie marcu 2012r., natomiast w kwietniu 2012 r. MS10174- Configuring and Administering Microsoft SharePoint 2010.

Szkolenia zostały przygotowane na najwyższym poziomie. Centrum Innowacji ProLearning zapewniło świetnie przygotowanych trenerów, co ułatwiło szybkie przyswojenie nowej wiedzy. Szkolenie przebiegło w miłej atmosferze bez problemów technicznych.

Oprócz bardzo dobrze zorganizowanej części merytorycznej szkolenia chcielibyśmy wysoko ocenić dbałość o najmniejsze szczegóły przy przygotowywaniu kursu przez pracowników ProLearning.

W przyszłości z pewnością będziemy uczestniczyć w kolejnych szkoleniach zorganizowanych przez ten ośrodek.

Wstecz ×
zobacz

Koleje Dolnośląskie

Koleje Dolnośląskie S.A. potwierdza, że firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziła dla naszego pracownika szkolenie MS6419…

więcej

Koleje Dolnośląskie

Koleje Dolnośląskie S.A. potwierdza, że firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziła dla naszego pracownika szkolenie MS6419 – Configuring, Managing and Maintaining Windows Server 2008 servers w dniach 17-21.06.2013r.

Szkolenie zostało przygotowane na najwyższym poziomie i przeprowadzone w rzetelny sposób. Centrum Innowacji ProLearning dołożyło wszelkich starań, aby szkolenie przebiegło w miłej atmosferze, zapewniając wykwalifikowaną kadrę trenerską i zaplecze organizacyjno-techniczne.

Jesteśmy usatysfakcjonowani poziomem świadczonych usług przez ProLearning i polecamy jako profesjonalny autoryzowany ośrodek szkoleń z zakresu IT.

W przyszłości na pewno będziemy skorzystać z bogatej oferty szkoleniowej tego ośrodka.

Wstecz ×
zobacz

PartnerTech

Centrum Innowacji ProLearning jest organizatorem szkolenia z, w którym uczestniczył pracownik naszej firmy. W maju 2012 roku brał udział w autoryzowanym…

więcej

PartnerTech

Centrum Innowacji ProLearning jest organizatorem szkolenia z, w którym uczestniczył pracownik naszej firmy. W maju 2012 roku brał udział w autoryzowanym szkoleniu:

MS10748 – Deploying System Center 2012 Configuration Manage

Ankiety poszkoleniowe w pełni oddały nasze zadowolenie z przeprowadzonych kursów. Jesteśmy usatysfakcjonowani z przebiegu szkolenia, dobranego trenera oraz zdolności organizacyjnych pracowników CI ProLearning.

Z przyjemnością zarekomendujemy Centrum Innowacji ProLearning wszystkim, którzy poszukują profesjonalnego Ośrodka Szkoleniowego.

Oryginał referencji

Wstecz ×
zobacz

C.H. Robinson

W dniach 3-4.08.2013 r. wzięliśmy udział w szkoleniu MS Excel poziom zaawansowany organizowanym przez Centrum Innowacji ProLearning we Wrocławiu. Na…

więcej

C.H. Robinson

W dniach 3-4.08.2013 r. wzięliśmy udział w szkoleniu MS Excel poziom zaawansowany organizowanym przez Centrum Innowacji ProLearning we Wrocławiu.

Na szczególnie wysoką ocenę zasługuje wybór trenera. Prowadził zajęcia w profesjonalny sposób dbając jednocześnie o dobrą atmosferę podczas zajęć. Odwoływaliśmy się do konkretnych zadań i przykładów, również tych, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Co najważniejsze szkolenie nie opierało się jedynie na teorii, a w dużej mierze na praktyce. Organizacja także pozostaje na bardzo wysokim poziomie.

Szkolenie w pełni spełniło nasze oczekiwania. Polecamy wybór ProLearning jako dostawcę szkoleń.

Wstecz ×
zobacz

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Pracownik Uniwersytetu Medycznego im. Piasstów Śląskich we Wrocławiu wziął udział w…

więcej

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Pracownik Uniwersytetu Medycznego im. Piasstów Śląskich we Wrocławiu wziął udział w szkoleniach MS 6425 Configuring and Troubleshooting Windows Server 2008 Active Directory Domain Services oraz MS 6419 Configuring, Managing and Maintaining Windows Server 2008 servers, mamy więc podstawę polecić Centrum Innowacji ProLearning jako bardzo dobry autoryzowany ośrodek szkoleń z zakresu IT.

Trener prowadzący wykazał się zarówno wiedzą praktyczną jak i teoretyczną, co znacząco wpłynęło na efektywność szkolenia. Oprócz merytoryki zajęć z wyróżnieniem oceniamy także organizację szkolenia, w szczególności pod względem elastyczności pracowników CI ProLearning.

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani poziomem świadczonych usług przez Centrum Innowacji ProLearning i z pewności weźmiemy udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez tę firmę.

Wstecz ×
zobacz

Vulcan Sp. z o.o.

W dniach 20-23.08.12r. uczestniczyliśmy w szkoleniu MS 50399 (Designing a Business Intelligence Solution by Using Microsoft SQL Server 2008) w związku z…

Vulcan Sp. z o.o.

W listopadzie 2011r. pracownicy firmy VULCAN brali udział w szkoleniu Implementing and Maintaining Microsoft SQL Server 2008 Analysis Services +…

Vulcan Sp. z o.o.

Od samego początku współpraca z Centrum Innowacji ProLearning układała się pozytywnie. Na wszelkie nasze pytania otrzymywaliśmy szybką i…

więcej

Vulcan Sp. z o.o.

Od samego początku współpraca z Centrum Innowacji ProLearning układała się pozytywnie. Na wszelkie nasze pytania otrzymywaliśmy szybką i wyczerpującą odpowiedź. Pracownicy firmy charakteryzowali się dokładnością, kreatywnością oraz przede wszystkim doświadczeniem w organizacji szkoleń. Działania rekrutacyjne były prowadzone zgodnie z zawartą umową. Ich efektywność przekładała się na dużą ilość zorganizowanych szkoleń dot. projektu.

Firma VULCAN sp. z o.o. poświadcza o precyzyjnym i terminowym wykonaniu zleconych działań. Miła obsługa i kompetentna realizacja w pełni spełnia nasze oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że oferta Centrum Innowacji ProLearning odpowie na potrzeby wielu firm zajmujących się realizacją projektów współfinansowanych przez Unię Europejską.

Wstecz ×
zobacz

Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu

„Osoby biorące udział w szkoleniu podkreślały bardzo dobre przygotowanie trenera do prowadzonych zajęć,…

więcej

Rejonowy Zarząd Infrastruktury we Wrocławiu

„Osoby biorące udział w szkoleniu podkreślały bardzo dobre przygotowanie trenera do prowadzonych zajęć, przez co nowy zakres wiedzy był dużo łatwiej przyswajany. Chcielibyśmy wysoko ocenić logistyczne przygotowanie szkolenia, jak i elastyczność z jaką podchodzili do nas Pracownicy Centrum Innowacji ProLearning…”

Wstecz ×
zobacz

FagorMastercook S.A.

Pracownicy Fagor Mastercook S.A. wzięli udział w organizowanych przez Centrum Innowacji ProLearning szkoleniach w zakresie Microsoft Office Excel…

więcej

FagorMastercook S.A.

Pracownicy Fagor Mastercook S.A. wzięli udział w organizowanych przez Centrum Innowacji ProLearning szkoleniach w zakresie Microsoft Office Excel i Microsoft Office Access.

Zajęcia były odpowiednio przygotowane, odpowiadały na potrzeby uczestników kursu. Trenerzy swoją pracą i podejściem do uczestników reprezentowali pełen profesjonalizm. Byli zaangażowani w pełnione obowiązki. Przyjazna atmosfera na zajęciach sprzyjała zdobywaniu wiedzy, która przekłada się na praktyczne wykorzystanie zdobytych umiejętności w codziennej pracy.

Bardzo dobrze układała nam się także współpraca z Przedstawicielami firmy – p. Agnieszką Kołodziejczyk – Dyrektorem ds. Edukacji i Rozwoju, a także z p. Pauliną Prosyniuk. Panie były otwarte na nasze propozycje, uwagi.

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę Centrum Innowacji ProLearning jako partnera biznesowego wspierającego rozwój kompetencji informatycznych pracowników.

Oryginał referencji

Wstecz ×
zobacz

Sauer-Danfoss Sp. z o.o.

Firma Centrum Innowacji ProLearning w czerwcu 2011 roku przeprowadziła autoryzowane szkolenie Microsoft z zakresu Implementing and Maintaining…

więcej

Sauer-Danfoss Sp. z o.o.

Firma Centrum Innowacji ProLearning w czerwcu 2011 roku przeprowadziła autoryzowane szkolenie Microsoft z zakresu Implementing and Maintaining Microsoft SQL Server 2008 Reporting Services (MS-6236) dla pracowników naszej firmy.

Wiedza na szkoleniu została przekazana w klarowny i fachowy sposób przez praktyka z wieloletnim doświadczeniem i jednocześnie certyfikowanego trenera Microsoft. Zdobyte umiejętności zostaną wdrożone do naszej firmy. Ośrodek wykazał się wysokimi zdolnościami organizatorskimi, czego dowodem jest sprawnie przygotowane i przeprowadzone szkolenie, zaś miernikiem dobrej współpracy są pozytywne opinie uczestników, wyrażone w ankietach oceniających jakość szkolenia.

Wstecz ×
zobacz

UNIT4 TETA

Uczestnicząc w szkoleniu MS 10174 Configuring and Administering Microsoft SharePoint 2010 mamy podstawę polecić Centrum Innowacji ProLearning jako bardzo dobry…

więcej

UNIT4 TETA

Uczestnicząc w szkoleniu MS 10174 Configuring and Administering Microsoft SharePoint 2010 mamy podstawę polecić Centrum Innowacji ProLearning jako bardzo dobry autoryzowany ośrodek szkoleń z zakresu IT.

Trener prowadzący szkolenie wykazał się zarówno wiedzą praktyczną
jak i teoretyczną, co znacząco wpłynęło na jego efektywność. Oprócz merytoryki zajęć z wyróżnieniem oceniamy także organizację szkolenia, w szczególności pod względem elastyczności pracowników CI ProLearning.

Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani poziomem świadczonych usług przez Centrum Innowacji ProLearning i z pewnością weźmiemy udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez tę firmę.

Wstecz ×
zobacz

Plastal Sp. z o.o.

„(…) MS 6416 Updating your Network Infrastructure and Active Directory Technology Skills to Windows Server 2008, MS 6292 Installing and…

więcej

Plastal Sp. z o.o.

„(…) MS 6416 Updating your Network Infrastructure and Active Directory Technology Skills to Windows Server 2008, MS 6292 Installing and Configuring Windows 7 Client, Audyt IT: krok po kroku, Audyt oprogramowania, Licencjonowanie produktów Microsoft (…)

Kurs był przygotowany profesjonalnie (…) w miłej i przyjaznej atmosferze (…) Materiały szkoleniowe, fachowość osób prowadzących sesje szkoleniowe oraz ich zaangażowanie zasługują na szczególne wyróżnienie. Doświadczenie w praktyce jak również bogata wiedza merytoryczna trenerów (…) Indywidualne podejście, miła obsługa i kompetentna realizacja (…)”

Wstecz ×
zobacz

Research & Engineering Center Sp. z o. o.

Dziękujemy Centrum Innowacji ProLearning za zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń i egzaminów przygotowujących do…

więcej

Research & Engineering Center Sp. z o. o.

Dziękujemy Centrum Innowacji ProLearning za zorganizowanie i przeprowadzenie szkoleń i egzaminów przygotowujących do certyfikacji MCSA i MCSE dla naszych pracowników w terminie od stycznia do czerwca 2010 roku.

Efekty tych szkoleń mile nas zaskoczyły. Forma prowadzenia zajęć była bardzo ciekawa (wiele ćwiczeń i urozmaiconych zadań) i co najważniejsze – wysoce skuteczna. Uczestnicy szkolenia zgodnie potwierdzają, że cechowało się ono dużym profesjonalizmem i spełniło ich oczekiwania. Strona organizacyjna stanowi z całą pewnością mocną stronę Centrum Innowacyjnego ProLearning, o czym sami mogliśmy się przekonać. Praktyczny i interaktywny charakter szkolenia spowodował, że już dziś możemy być pewni, iż zdobyte umiejętności zostaną przez nas w pełni wykorzystane.

Prosimy o przesłanie nowych propozycji szkoleń. Mamy nadzieję, że w przyszłości nawiążemy współpracę jeszcze nad wieloma projektami szkoleniowymi z Centrum Innowacji ProLearning.

Wstecz ×
zobacz

Ruukki Polska Sp. z o.o.

Firma ProLearning przeprowadziła w dniach 03-04. września 2010 roku dla pracowników naszej firmy szkolenie z zarządzania projektami przy…

więcej

Ruukki Polska Sp. z o.o.

Firma ProLearning przeprowadziła w dniach 03-04. września 2010 roku dla pracowników naszej firmy szkolenie z zarządzania projektami przy wykorzystaniu MS Project, które w pełni spełniło nasze oczekiwania.

Osoby, które brały udział w szkoleniu oceniają przedstawiony materiał, jako odpowiednio zorganizowany i niezwykle przydatny w codziennej pracy zawodowej. Przygotowanie merytoryczne trenera było na wysokim poziomie a przykłady z różnych doświadczeń ożywiły przebieg szkolenia, sprawiając, że było ono jeszcze ciekawsze.

W kontakcie z firmą ProLeraning można zawsze spotkać się z miłą obsługą klienta, indywidualizacją projektu, dostosowanie do potrzeb firmy oraz kompletną realizacją zamierzeń.

Polecamy firmę ProLearning jako profesjonalnego organizatora i wykonawcę projektów szkoleniowych.

Wstecz ×
zobacz

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

Centrum Innowacji ProLearning z Wrocławia zorganizowało w ramach realizacji projektu systemowego „Wdrażanie i promocja…

więcej

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

Centrum Innowacji ProLearning z Wrocławia zorganizowało w ramach realizacji projektu systemowego „Wdrażanie i promocja usługi poradnictwa zawodowego na odległość” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego dwa szkolenia dla doradców zawodowych:

w dniach 22-23.09.2011 nt. „Nowoczesne technologie informatyczne w pracy doradców zawodowych”
oraz w dniach 26-28.10.2011 nt. „Zarządzanie informacją zawodową”.

Szkolenia zostały przeprowadzone prawidłowo pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Zajęcia wyróżniała praktyczna i dynamiczna forma prowadzenia. Dotrzymano wszystkich uzgodnień i warunków umowy. Szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.

Zarówno organizacja jak i przebieg szkoleń spełniły nasze oczekiwania. Wiedza i umiejętności zdobyte na ww. szkoleniach przyczynią się do podniesienia kompetencji pracowników w nich uczestniczących.

Polecamy wykonawcę usługi jako organizatora szkoleń w tym zakresie tematycznym.

Wstecz ×
zobacz

Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" S.A.

„(…) projekt szkoleniowy dotyczący szkolenia „Praca z arkuszem kalkulacyjnym MS Excel”.…

więcej

Wrocławskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" S.A.

„(…) projekt szkoleniowy dotyczący szkolenia „Praca z arkuszem kalkulacyjnym MS Excel”. Szkolenie było przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie zarówno pod względem merytorycznym, dydaktycznym i organizacyjnym.”

Wstecz ×
zobacz

ZETO-Świdnica Sp. z o.o.

Firma Centrum Innowacji ProLearning jest Partnerem w przeprowadzaniu usług szkoleniowych dla ZETO Świdnica Sp. z o.o. dotyczących autoryzowanych…

więcej

ZETO-Świdnica Sp. z o.o.

Firma Centrum Innowacji ProLearning jest Partnerem w przeprowadzaniu usług szkoleniowych dla ZETO Świdnica Sp. z o.o. dotyczących autoryzowanych szkoleń Microsoft z zakresu m. in.: SQL Server, .NET, Active Directory, Windows Server.

Dotychczas szkolenia dla pracowników ZETO Świdnica Sp. z o.o. zostały przeprowadzone w bardzo interesujący i kompetentny sposób, pozwalając na szybkie i zarazem dokładne zdobycie umiejętności przydatnych do prowadzonych przez nas projektów informatycznych. Indywidualne podejście w organizacji szkoleń, miła obsługa i profesjonalna realizacja spełnia nasze oczekiwania.

Jesteśmy przekonani o słuszności wyboru firmy Centrum Innowacji ProLearning jako profesjonalnej, przyjaznej, fachowej i zaangażowanej w pomoc swoim Klientom.

Wstecz ×
zobacz

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Firma Centrum Innowacji ProLearning  przeprowadzała projekt szkoleniowy dotyczący szkolenia…

więcej

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Firma Centrum Innowacji ProLearning  przeprowadzała projekt szkoleniowy dotyczący szkolenia komputerowego:

Wykorzystanie programu AutoCad do projektowania 2D, 

dla pracowników Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. Szkolenia były zorganizowane w sposób profesjonalny zapewniając wysoką jakość usług. Organizowane szkolenia cechuje wysoki poziom merytoryczny, dydaktyczny
i organizacyjny. Przekazana wiedza przyczyniła się do podniesienia kwalifikacji kadry naszej firmy. Według naszej oceny Centrum Innowacji ProLearning jest rzetelnym Partnerem, kwalifikowanym dostawcą usług szkoleniowym na naszej liście, którego polecamy innym zainteresowanym firmom.

Jestem przekonana, że oferta firmy Centrum Innowacji ProLearning odpowie na potrzeby wielu firm, które chcą wpływać na czynny rozwój swoich pracowników.

Wstecz ×
zobacz

EFL SERVICE S.A.

Centrum Innowacji ProLearning zrealizowało dla naszej firmy EFL Service S.A. szkolenia dla trzech grup szkoleniowych łącznie 29 osób z zakresu obsługi…

więcej

EFL SERVICE S.A.

Centrum Innowacji ProLearning zrealizowało dla naszej firmy EFL Service S.A. szkolenia dla trzech grup szkoleniowych łącznie 29 osób z zakresu obsługi Pakietu Office 2010.

Szkolenia przeprowadzone zostały w profesjonalny i rzetelny sposób, w miłej atmosferze oraz przyjaznym otoczeniu spełniającym wszystkie wymogi bazy dydaktycznej. Jesteśmy szczególnie usatysfakcjonowani wysokim poziomem kadry trenerskiej oraz przydatnością przekazywanej wiedzy, której poziom i zakres został dostosowany do naszych potrzeb.

Polecamy Centrum Innowacji Prolearning, ponieważ spełniło nasze indywidualne potrzeby i wymagania. Jesteśmy przekonani, że decyzja o nawiązaniu współpracy w zakresie szkoleń była bardzo trafna, tym samym chcielibyśmy zarekomendować współpracę z Centrum Innowacji ProLearning innym firmom i instytucjom biznesowym.

Wstecz ×
zobacz

Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego

Pragniemy zaświadczyć, iż nasza współpraca z Centrum Innowacji ProLearning od samego początku układa się pozytywnie. CI…

więcej

Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego

Pragniemy zaświadczyć, iż nasza współpraca z Centrum Innowacji ProLearning od samego początku układa się pozytywnie. CI ProLearning przeprowadza szkolenia, dla naszej firmy z zakresu Microsoft Project 2007, w ramach projektu PROFESJONALNY MENEDŻER – PROJECT MANAGER.

Szkolenia są przeprowadzane w pełni profesjonalny, rzetelny oraz zgodny ze wcześniejszymi ustaleniami sposób. Dowodem na wysoki poziom kompetencji kadry trenerskiej w zakresie przeprowadzania kursów z zakresu MS Project są pozytywne opinie uczestników

Wysoka jakość świadczonych usług pozwala nam, wydać pozytywną rekomendację Centrum Innowacji ProLearning oraz zapewnić przyszłych klientów firmy o profesjonalnym podejściu do klienta, rzetelności oraz wysokim standardzie usług szkoleniowych, dopasowanych do potrzeb ich uczestników.

Wstecz ×
zobacz

Multifood STP

„(…) z zakresu Microsoft Excel – efektywne wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego. Zajęcia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny pod…

więcej

Multifood STP

„(…) z zakresu Microsoft Excel – efektywne wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego. Zajęcia zostały przeprowadzone w sposób profesjonalny pod względem merytorycznym i organizacyjnym. Szkolenie wyróżnia praktyczna forma prowadzenia zajęć (…)”

Wstecz ×
zobacz

SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o.

Firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziła w listopadzie 2008 roku szkolenia z zakresu: – doskonalenia…

więcej

SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o.

Firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziła w listopadzie 2008 roku szkolenia z zakresu:

– doskonalenia umiejętności pracy z arkuszem kalkulacyjnym MS Excel,
– zastosowania języka Visual Basic w MS Excel,

dla pracowników firmy SigmaKalon Deco Polska Sp. z o.o.

Szkolenia były prowadzone w sprzyjającej atmosferze w bardzo ciekawy, urozmaicony i usystematyzowany sposób. W trakcie zajęć pracownicy naszej firmy, mieli okazję do zdobycia przydatnej wiedzy oraz możliwość praktycznego zastosowania różnych symulacji. Program został przedstawiony w sposób oryginalny i zachęcający do kreatywnego myślenia.

Z satysfakcją możemy stwierdzić, że szkolenia spełniły zarówno kryteria profesjonalnego prowadzenia zajęć, jak i oczekiwania merytoryczne naszych pracowników.

Wysoko cenimy sobie współpracę z firmą Centrum Innowacji ProLearning. Polecamy ją wszystkim naszym Partnerom Biznesowym. Zamierzamy skorzystać w przyszłości z pełnej oferty firmy.

Wstecz ×
zobacz

Euro Bank S.A.

„(…) autoryzowane szkolenie MS 6464. (…)Zajęcia odbyły się (…) w małej grupie, w której każdy czuł się swobodnie oraz dało to…

więcej

Euro Bank S.A.

„(…) autoryzowane szkolenie MS 6464. (…)Zajęcia odbyły się (…) w małej grupie, w której każdy czuł się swobodnie oraz dało to możliwość na indywidualną pracę z trenerem. (…) praktyczne przykłady, w których pokazano jak stosować zdobytą wiedzę w praktyce. Osoba szkoląca nie tylko przedstawiła zagadnienia z zakresu szkolenia, lecz także przedstawiła wiele ciekawych przykładów i problemów ze swojego doświadczenia, oraz dbała o to, aby każdy zrozumiał wykładany materiał.”

Wstecz ×
zobacz

Advatech Sp. z o.o.

Firma Centrum Innowacji ProLearning w listopadzie 2009 roku przeprowadzała projekt szkoleniowy dotyczący autoryzowanych szkoleń z zakresu SharePoint i…

więcej

Advatech Sp. z o.o.

Firma Centrum Innowacji ProLearning w listopadzie 2009 roku przeprowadzała projekt szkoleniowy dotyczący autoryzowanych szkoleń z zakresu SharePoint i Active Directory. Ośrodek wykazał się dużymi zdolnościami organizatorskimi czego dowodem są sprawnie przygotowane i przeprowadzone dotychczasowe szkolenia, zaś miernikiem dobrej współpracy są pozytywne opinie uczestników szkoleń wyrażone w ankietach oceniających jakość usług.

Jesteśmy zadowoleni i usatysfakcjonowani dotychczasową współpracą z Centrum Innowacji ProLearning, mamy nadzieję również w przyszłości korzystać z usług tej Firmy.

Wstecz ×
zobacz

Proama

Pragnę zaświadczyć, że Centrum Innowacji ProLearning przeprowadzając szkolenie, dla firmy Proama, znacząco przyczyniło się do poszerzenia przez pracownika wiedzy…

więcej

Proama

Pragnę zaświadczyć, że Centrum Innowacji ProLearning przeprowadzając szkolenie, dla firmy Proama, znacząco przyczyniło się do poszerzenia przez pracownika wiedzy i umiejętności z zakresu obsługi, tworzenia, konfiguracji i weryfikacji działań sieci opartych o model firmy CISCO.

Szkolenie „SWITCH – Implementing Cisco IP Switched Networks” zostało przeprowadzone w pełni profesjonalny, rzetelny oraz zgodny ze wcześniejszymi ustaleniami sposób. Już dziś mogę spodziewać się, iż zdobyte przez uczestnika, umiejętności zostaną przez niego w pełni wykorzystane.
Wysoka jakość świadczonych usług pozwala mnie, wydać pozytywną rekomendację Centrum Innowacji ProLearning oraz zapewnić przyszłych klientów firmy o profesjonalnym podejściu do klienta, rzetelności  oraz wysokim standardzie usług szkoleniowych, dopasowanych do potrzeb ich uczestników.

Oryginał referencji

Wstecz ×
zobacz

Advisory Group TEST Human Resources

Centrum Innowacji ProLearning w listopadzie 2013 r. przeprowadziło dla naszych pracowników szkolenie z zakresu: „Microsoft…

więcej

Advisory Group TEST Human Resources

Centrum Innowacji ProLearning w listopadzie 2013 r. przeprowadziło dla naszych pracowników szkolenie z zakresu: „Microsoft Excel 2003 – efektywne wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego – kurs średniozaawansowany„.

Szkolenie zostało przeprowadzone w miłej atmosferze, na wysokim poziomie zarówno pod względem merytorycznym jak i organizacyjnym. Na zajęciach przedstawiono wiele praktycznych przykładów, pokazując jak wykorzystać zdobytą wiedzę w codziennej pracy.
Profesjonalizm i indywidualne podejście do potrzeb naszej firmy umożliwiły efektywną współpracę. Dotrzyman wszystkich uzgodnień i warunków umowy.
Jesteśmy usatysfakcjonowani poziomem świadczonych usług przez firmę ProLearning i polecamy ją jako profesjonalnego organizatora w tym zakresie tematycznym.

Wstecz ×
zobacz

Dolnośląscy Sportowcy Na Rynek Pracy

W 2013 r. nawiązaliśmy współpracę z Centrum Innowacji ProLearning w ramach projektu „Dolnośląscy sportowcy na rynek…

więcej

Dolnośląscy Sportowcy Na Rynek Pracy

W 2013 r. nawiązaliśmy współpracę z Centrum Innowacji ProLearning w ramach projektu „Dolnośląscy sportowcy na rynek pracy”. ProLearning przeprowadziło dla naszych pracowników cykl szkoleń…

…Program i tematyka zajęć zostały dopasowane odpowiednio do poziomu zaawansowania i potrzeb uczestników. Trenerzy, z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, potrafili zachęcić do aktywnego uczestnictwa w warsztatach każdego ze słuchaczy…

Oryginał referencji

Wstecz ×
zobacz

Logintrans

Firma Logintrans Sp. z o.o. pragnie podziękować Centrum Innowacji ProLearning za współpracę w zakresie organizacji szkolenia „Arkusz kalkulacyjny Google…

więcej

Logintrans

Firma Logintrans Sp. z o.o. pragnie podziękować Centrum Innowacji ProLearning za współpracę w zakresie organizacji szkolenia „Arkusz kalkulacyjny Google Docs” oraz wyrazić swoje uznanie dla profesjonalnego przygotowania oraz przeprowadzenia kursu.

Zarówno tematy podejmowane w trakcie szkolenia, jak i forma prezentowania wiedzy, odpowiadały na realne potrzeby firmy, pozwalając pracownikom podnieść kwalifikacje w zakresie posługiwania się arkuszami kalkulacyjnymi w codziennej pracy. Szczególnie wysoko oceniamy liczne ćwiczenia praktyczne, które pozwalały uczestnikom utrwalić i łatwiej zrozumieć prezentowaną wiedzę.

Z pełnym przekonaniem polecamy Centrum Innowacji ProLearning jako rzetelnego i sprawdzonego partnera przy realizacji ambitnych projektów szkoleniowych.

Oryginał referencji

Wstecz ×
zobacz

Centrum Edukacyjne Compendium jest partnerem Centrum Innowacji ProLearning w ramach realizacji szkoleń autoryzowanych…

więcej

Centrum Edukacyjne Compendium jest partnerem Centrum Innowacji ProLearning w ramach realizacji szkoleń autoryzowanych Microsoft.

Wstecz
×
zobacz

Firma TrenART powstała w 2003 roku i od początku skupiała się na realizacji skomlikowanych projektów wdrożeń produktów firmy Microsoft.…

więcej

Firma TrenART powstała w 2003 roku i od początku skupiała się na realizacji skomlikowanych projektów wdrożeń produktów firmy Microsoft. Wyspecjalizowała się w implementacji produktów takich jak:

 • Serwery poczty
 • Usługi katalogowe
 • Serwery zapór Internetowych
 • Serwery infrastruktury logicznej i sieciowej
 • Zintegrowane serwery Microsoft Small Business Serwer

Firma świadczy projektowe i wykonawcze usługi IT.

 • Edukacyjnych w zakresie technologii sieciowych oprogramowanych przez Microsoft
 • Doradztwa IT
 • Projektowania rozwiązań sieciowych opartych o produkty firmy Microsoft
 • Oceny konfiguracji systemów IT
 • Oceny procedur IT
 • Wsparcia technicznego na odległość
 • Migracji systemów od starszych do najnowszych wersji

Centrum Innowacji ProLearning współpracuje na zasadzie partnerskiej IT co pozwala nam zaoferować Państwu pełną ofertę supportu, wdrożeń i szkoleń informatycznych. 

Wstecz
×
zobacz

Microsoft, to jeden z największych na świecie producentów technologii informatycznych dostarczanych zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.…

więcej

Microsoft, to jeden z największych na świecie producentów technologii informatycznych dostarczanych zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Tytuł Microsoft Certified Partner świadczy przede wszystkim o profesjonalizmie i doświadczeniu we wdrażaniu rozwiązań Microsoft.

Centrum Innowacji ProLearning dołączyło do grona partnerów Microsoft, dzięki czemu ma możliwość korzystania z nowych technologii oraz pomocy ze strony Międzynarodowego Partnera. Srebrne Partnerstwo potwierdza wysokie kompetencje CI ProLearning, które wpływają na jakość usług dostarczonych klientom.

Wstecz
×
zobacz

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×