Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

1 +
= 10

Dodatkowe opłaty za zmianę lub anulowanie terminu egzaminu Prometric

Od 15 lipca 2011 Prometric wprowadza dodatkowe opłaty dla osób, które zmienią datę lub anulują termin swojego egzaminu na 15 lub mniej dni przed dniem podejścia. W związku z czym zmiany terminów egzaminów należy dokonywać co najmniej 15 dni przed pierwotną datą.

Wprowadzenie opłat Prometric tłumaczy chęcią ograniczenia „sztucznego” zajmowania stanowisk przez osoby, które nawet kilka razy w tygodniu zmieniały daty swoich egzaminów, ograniczając innym kandydatom możliwości rezerwacji terminów przez nich pożądanych.

Opłata za zmianę lub anulowanie egzaminu jest bezzwrotna i  wynosi dla Polski 25 USD. Jest pobierana z karty kredytowej, którą opłacany jest egzamin. Tylko przedstawienie zaświadczenia z policji lub zwolnienia lekarskiego uprawnia do ubiegania się o zwrot opłaty.

 

Referencje

"Firma Logintrans Sp. z o.o. pragnie podziękować Centrum Innowacji ProLearning za współpracę w zakresie organizacji szkolenia „Arkusz kalkulacyjny Google Docs” oraz wyrazić swoje uznanie dla profesjonalnego przygotowania oraz…"

Logintrans

więcej

"Credit Agricole Bank Polska S.A. niniejszym potwierdza, że firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziła dla pracowników naszego banku szkolenia z zakresu tworzenia stron www (PHP, MySql) oraz znajomości…"

Credit Agricole Bank Polska S.A.

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×