Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

5 +
= 10

Dodatkowe opłaty za zmianę lub anulowanie terminu egzaminu Prometric

Od 15 lipca 2011 Prometric wprowadza dodatkowe opłaty dla osób, które zmienią datę lub anulują termin swojego egzaminu na 15 lub mniej dni przed dniem podejścia. W związku z czym zmiany terminów egzaminów należy dokonywać co najmniej 15 dni przed pierwotną datą.

Wprowadzenie opłat Prometric tłumaczy chęcią ograniczenia „sztucznego” zajmowania stanowisk przez osoby, które nawet kilka razy w tygodniu zmieniały daty swoich egzaminów, ograniczając innym kandydatom możliwości rezerwacji terminów przez nich pożądanych.

Opłata za zmianę lub anulowanie egzaminu jest bezzwrotna i  wynosi dla Polski 25 USD. Jest pobierana z karty kredytowej, którą opłacany jest egzamin. Tylko przedstawienie zaświadczenia z policji lub zwolnienia lekarskiego uprawnia do ubiegania się o zwrot opłaty.

 

Referencje

"Centrum Innowacji ProLearning jest organizatorem szkolenia z, w którym uczestniczył pracownik naszej firmy. W maju 2012 roku brał udział w autoryzowanym szkoleniu: MS10748 – Deploying System Center 2012 Configuration Manage Ankiety…"

PartnerTech

więcej

"Szkolenie MS-10972 Administering the Web Server (IIS) Role of Windows Server,które odbyło się w dniach: 11-15.01.2016 „Jako uczestnik szkolenia, mogę szczerze polecić je każdemu zainteresowanemu. Świetna organizacja od strony logistycznej.…"

Ceneo

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×