Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

9 +
= 10

480zł zamiast 800zł za profesjonalne, czterodniowe szkolenie Microsoft Excel 2010!

Jeśli w codziennej pracy potrzebujesz tworzyć tabele, wykresy i zestawienia w programie Microsoft Excel i nie masz w tym jeszcze dużego doświadczenia to kurs przeznaczony jest dla Ciebie. Podczas zajęć dowiesz się w jaki sposób szybko i efektywnie wykorzystać podstawowe narzędzia arkusza kalkulacyjnego. Budowanie tabel, wykorzystanie formuł do tworzenia zestawień, zaprezentowanie posiadanych danych na wykresach staną się dla Ciebie 'proste i oczywiste'. Kurs ma formę wykładu połączonego z ćwiczeniami pokazującymi praktyczne wykorzystanie nabytej wiedzy.

Czas trwania:
– 4 dni, godz. szkoleń 16.30-20.00

Szkolenia uruchamiane są w trybie ciągłym, po zebraniu się grupy, miniumum 15 osobowej. W celu ustalenia terminu szkolenia prosimy okontakt telefoniczny lub email.

Cena promocyjna obowiązuje jedynie dla klientów indywidulalnych (nie instytucjonalnych)

Skorzystaj z promocji i dowiedz sięwięcej.

Referencje

"Szkolenie MS-10972 Administering the Web Server (IIS) Role of Windows Server,które odbyło się w dniach: 11-15.01.2016 „Jako uczestnik szkolenia, mogę szczerze polecić je każdemu zainteresowanemu. Świetna organizacja od strony logistycznej.…"

Ceneo

więcej

"W dniach 20-23.08.12r. uczestniczyliśmy w szkoleniu MS 50399 (Designing a Business Intelligence Solution by Using Microsoft SQL Server 2008) w związku z tym chcielibyśmy zarekomendować Centrum Innowacji ProLearning jako rzetelnego…"

Vulcan Sp. z o.o.

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×