Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

4 +
= 10

480zł zamiast 800zł za profesjonalne, czterodniowe szkolenie Microsoft Excel 2010!

Jeśli w codziennej pracy potrzebujesz tworzyć tabele, wykresy i zestawienia w programie Microsoft Excel i nie masz w tym jeszcze dużego doświadczenia to kurs przeznaczony jest dla Ciebie. Podczas zajęć dowiesz się w jaki sposób szybko i efektywnie wykorzystać podstawowe narzędzia arkusza kalkulacyjnego. Budowanie tabel, wykorzystanie formuł do tworzenia zestawień, zaprezentowanie posiadanych danych na wykresach staną się dla Ciebie 'proste i oczywiste'. Kurs ma formę wykładu połączonego z ćwiczeniami pokazującymi praktyczne wykorzystanie nabytej wiedzy.

Czas trwania:
– 4 dni, godz. szkoleń 16.30-20.00

Szkolenia uruchamiane są w trybie ciągłym, po zebraniu się grupy, miniumum 15 osobowej. W celu ustalenia terminu szkolenia prosimy okontakt telefoniczny lub email.

Cena promocyjna obowiązuje jedynie dla klientów indywidulalnych (nie instytucjonalnych)

Skorzystaj z promocji i dowiedz sięwięcej.

Referencje

"W dniach 13-14, 15-16, 20-21.02.2017r. firma ProLearning przeprowadziła zaawansowane szkolenie z obsługi programu EXCEL 2013 dla pracowników firmy QuickService Logistics Polska Sp. z o.o. spółka komandytowa w…"

QuickService Logistics

więcej

"Credit Agricole Bank Polska S.A. niniejszym potwierdza, że firma Centrum Innowacji ProLearning przeprowadziła dla pracowników naszego banku szkolenia z zakresu tworzenia stron www (PHP, MySql) oraz znajomości…"

Credit Agricole Bank Polska S.A.

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×