Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

5 +
= 10

CI ProLearning uczestnikiem Programu Mozart

Miło nam poinformować,że CI ProLearning z sukcesem zakończyło udział w I edycji miejskiego programu„Mozart”, którego koordynatorem jest Wrocławskie Centrum Akademickie.

Jest to unikatowyprogram łączący wrocławskich przedsiębiorców i środowisko akademickie. Powstał on w odpowiedzi na potrzebylokalnych pracodawców, którzy dzięki współpracy
z naukowcami i uczelniami wyższymi mogli wypracować rozwiązania, projektyusprawniające ich dotychczasową działalność.

Efektem tej współpracy dla ProLearning jest stworzenie koncepcji jednostkiorganizacyjnej działającej w przestrzeni wirtualnej wraz z opisemfunkcjonalności, nowych miejsc pracy oraz świadczonych usług.

Referencje

"W dniach 20-23.08.12r. uczestniczyliśmy w szkoleniu MS 50399 (Designing a Business Intelligence Solution by Using Microsoft SQL Server 2008) w związku z tym chcielibyśmy zarekomendować Centrum Innowacji ProLearning jako rzetelnego…"

Vulcan Sp. z o.o.

więcej

"Szkolenie MS-10972 Administering the Web Server (IIS) Role of Windows Server,które odbyło się w dniach: 11-15.01.2016 „Jako uczestnik szkolenia, mogę szczerze polecić je każdemu zainteresowanemu. Świetna organizacja od strony logistycznej.…"

Ceneo

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×