Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

1 +
= 10

Akademia MS Office w CI ProLearning

Dbanie o ciągły rozwój kadry, opracowanie i realizacja indywidualnych planów rozwoju pracowników, podnoszenie ich umiejętności zarówno specjalistycznych jak i psychospołecznych – to tylko niektóre działania jakie są wyznacznikami inwestowania w rozwój kapitału ludzkiego w firmach.

CI ProLearning również wspiera swoich pracowników w realizacji ich celów zawodowych.

13.01.2014 r. startuje Akademia MS Office dedykowana specjalnie dla zespołu ProLearning.Jest to cykl kilkunastu spotkań-warsztatów z zakresu MS Excel, MS Word i MS Power Point. W trakcie warsztatów pracownicy będą mieli okazję sprawdzić, uporządkować i rozszerzyć swoją dotychczasową wiedzę o różnych funkcjonalnościach każdego z programów.

Każdy z członków zespołu, pod okiem trenera będzie mógł przećwiczyć tworzenie formuł i tabel w programie Excel, nauczyć się zaawansowanych działań w arkuszu niezbędnych do analizy danych, poznać różne triki udoskonalające prezentacje multimedialne czy też zdobyć wiedzę o narzędziach edycyjnych przydatnych przy tworzeniu profesjonalnych dokumentów.

Zaproponowane warsztaty to szansa na podniesienie kwalifikacji i kompetencji całego personelu ProLearning i tym samym na bardziej efektywną pracę, większą motywację do działania, co nierozerwalnie łączy się z jakością świadczonych usług i poziomem obsługi.

Referencje

"Firma Logintrans Sp. z o.o. pragnie podziękować Centrum Innowacji ProLearning za współpracę w zakresie organizacji szkolenia „Arkusz kalkulacyjny Google Docs” oraz wyrazić swoje uznanie dla profesjonalnego przygotowania oraz…"

Logintrans

więcej

"Centrum Innowacji ProLearning jest organizatorem szkolenia z, w którym uczestniczył pracownik naszej firmy. W maju 2012 roku brał udział w autoryzowanym szkoleniu: MS10748 – Deploying System Center 2012 Configuration Manage Ankiety…"

PartnerTech

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×