Nie masz czasu na szukanie?

71 353 52 51 Centrala Obsługi Klienta

biuro@prolearning.pl

Pobierz PDF Pobierz DOC Formularz na szkolenie

Formularz na egzamin

7 +
= 10

Akademia IT i Uniwersytet Umiejętności

Wraz z nowym rokiem akademickim startują dwa pionierskie projekty Centrum Innowacji ProLearning: Akademia IT i Uniwersytet Umiejętności. Jest to efekt długoletniej, aktywnej działalności firmy w środowisku wrocławskich uczelni.
Obydwa nowoczesne, dopasowane do potrzeb i portfeli studentów, którzy pragną poszerzać swą wiedzę, podnosić kwalifikacje a dzięki temu pewnie wkroczyć na ścieżkę zawodowej kariery. Czas i miejsce tych przedsięwzięć również nie jest przypadkowe. Światowi potentaci branży IT właśnie we Wrocławiu lokują swoje inwestycje, m.in. IBM otworzy największe w Europie centrum badawczo – rozwojowe, w którym pracę znajdzie 3 tys. osób. IBM będzie zatrudniał absolwentów kierunków technicznych i inżynieryjnych oraz specjalistów z branży IT, posiadających wiedzę w zakresie zarządzania infrastrukturą IT. Dlatego warto już dziś pomyśleć o  przyszłych Pracodawcach.

Pierwszym realizowanym projektem jest Akademia IT, przygotowana specjalnie dla przyszłych informatyków. Forma warsztatów szkoleniowych pozwoli ich uczestnikom zdobyć kwalifikacje niezbędne do pracy z technologią serwerową Microsoft, a nowoczesne metody przekazywania wiedzy oraz zajęcia prowadzone wyłącznie przez autoryzowanych trenerów Microsoft MCT gwarantują ich najwyższy poziom merytoryczny. Starannie skonstruowany program Akademii IT kładzie nacisk na wiedzę praktyczną, tak by studenci mogli w pełni wykorzystać swój potencjał w przedsiębiorstwach.

W ramach Akademii IT realizowane są następujące kursy:

1. MCTS: Windows Server 2008 Active Directory Configuration
2. MCTS: SQL Server 2008, Implementation and Maintenance

Więcej informacji o Akademii IT Microsoft na:
http://prolearning.pl/index.php?option=com_sobi2catid=131Itemid=23

Uniwersytet Umiejętności to szeroki pakiet szkoleniowy, który pomaga odkrywać nowe możliwości, podnosi umiejętności interpersonalne, wyposaża w narzędzia skutecznej komunikacji oraz dodaje motywacji do stawiania pierwszych kroków na drodze do wymarzonej pracy. W dzisiejszej, niestabilnej sytuacji same studia niestety nie wystarczą, by odnieść zawodowy sukces. Liczy się doświadczenie, kreatywność, pasja, zaangażowanie, komunikatywność, ale co równie istotne – umiejętność pokazania się z jak najlepszej strony.

Program 7 kroków Uniwersytetu Umiejętności:

1. Liczy się pierwsze wrażenie – czyli budowanie relacji interpersonalnych
2. Zarządzanie czasem – czyli jak planować, formułować cele i określać priorytety
3. Zdolność radzenia sobie ze stresem – czyli jak skutecznie walczyć z negatywnymi skutkami stresu
i efektywnie wykorzystywać jego pozytywne oddziaływanie
4. Techniki sprzedaży – czyli jak odnieść sukces w pracy i życiu
5. Negocjacje – czyli jak osiągać dwustronne porozumienie
6. Savoir vivre w biznesie – czyli zasady i normy obowiązujące w firmach
7. Rozmowa kwalifikacyjna – czyli umiejętna prezentacja siebie i swojej motywacji

Referencje

"Centrum Innowacji ProLearning jest organizatorem szkolenia z, w którym uczestniczył pracownik naszej firmy. W maju 2012 roku brał udział w autoryzowanym szkoleniu: MS10748 – Deploying System Center 2012 Configuration Manage Ankiety…"

PartnerTech

więcej

"Szkolenie MS-10972 Administering the Web Server (IIS) Role of Windows Server,które odbyło się w dniach: 11-15.01.2016 „Jako uczestnik szkolenia, mogę szczerze polecić je każdemu zainteresowanemu. Świetna organizacja od strony logistycznej.…"

Ceneo

więcej
więcej referencji

Prosimy o uzupełnienie poniższego formularza w celu zapisu na wybrane egzaminy.

Kod * Nazwa * Data * Godzina Opcja
+

Twoje dane

- Zobacz regulamin
×